E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet David Beckham

Etiketim: David Beckham

“Fuqia Harper”, David Beckham humb sfidën me vajzën 6-vjeçare

Ajo njihet si sportistja e famijes dhe Harper Beckham e dëshmoi këtë ndërsa mundi babain e saj David në ski. Familja Beckham ndodhet me pushime...

Fushatë kundër malaries, David Beckham brenda kutisë me mushkonja (VIDEO)

David Beckham ka bërë thirrje për një veprim të guximshëm kundër kërcënimit të malaries. Ish-kapiteni i futbollit anglez thotë se është e papranueshme fakti...

David Beckham bëhet dajë

David Beckham është baba i katër fëmijëve, andaj nuk është befasi që u lumturua kur familjes së tij iu shtua edhe një vogëlush. Por kësaj...

David Beckham mahniti botën me foton e adhurueshme me të bijën

David Beckham dhe vajza e tij Harper u bënë plotësisht si personazhet e adhuruar të Disney. Beckhamët të cilët i kaluan pushimet në Miami për...

FOTO/ Legjenda e futbollit me fanellën e Milanit, nervozohen tifozët e...

Një prej lojtarëve më të mirë të futbollit, duket se ka acaruar tifozët e Realit me të cilët ka luajtur disa sezone. David Beckham ka...

David Beckham ndërton “kështjellë” për vajzën e tij

David Beckham është një baba shumë i përkushtuar dhe model pasi kalon shumë kohë me fëmijët e tij. Ish-futbollisti ka ndërtuar kështjellën e Disney në...

David Beckham kapet ‘mat’ teksa prek dhe bën autograf në të...

Çifti i njohur David dhe Victoria Beckham vazhdojnë të jenë një prej çifteve që janë në qëndër të vëmendjes së mediave. Edhe pas kaq...

Romeo Beckham, bëmë baba të të ngjaj

Kur bëhet fjalë për 14-vjeçarin Romeo Beckham ia vlen shprehja “Bëmë baba të të ngjaj”. Ai që në këtë moshë ka filluar të kopjojë babain...

Djali i çiftit Beckham është aq king, sa të heq dëshirën...

Tani që fëmijët u rritën,  gjithmonë e më shumë vëmendja largohet nga David dhe Victoria, për të shkuar drejt tyre. Së fundmi të gjithë...

David Beckham tregon prapaskenat: Isha pranë kësaj skuadre të madhe italiane

David Beckham e ka pranuar se ishte afër transferimit te Roma, kjo vetëm që të luajë përkrah Francesco Tottit. Të dielën do të jetë fundi...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...