E dielë, Nentor 18, 2018
Ballina Etiketimet David Beckham

Etiketim: David Beckham

David Beckham pranon se martesa me Victoria-n është vështirësuar

Prej kohësh në media qarkullojnë lajme që tregojnë se çifti i njohur, David dhe Victoria Beckham janë drejt divorcit. Këtë periudhë dyshja po kalojnë kohë...

David Beckham pranon se martesa me Victoria-n është vështirësuar

Prej kohësh në media qarkullojnë lajme që tregojnë se çifti i njohur, David dhe Victoria Beckham janë drejt divorcit. Këtë periudhë dyshja po kalojnë kohë...

Kaloi limitin e shpejtësisë, ja vendimi i gjykatës për David Beckham

Ish-kapiteni i futbollit, David Beckham nuk do të ndiqet penalisht për kalimin e limiteve të shpejtësisë. Avokati Nick Freeman, i njohur si Mr Loophole ka...

David Beckham fotografohet në shoqërinë e një femre tjetër, çfarë po...

Kemi dëgjuar për një divorc midis David Beckham dhe Victorias, por lajmi u mohua shumë shpejt nga dalje e tyre në kopertinën e revistës...

Victoria dhe David Beckham, një poni 7000 paund për vajzën e...

Ajo festoi ditëlindjen e saj të gjashtë në Buckingham Palace vitin e kaluar, ndërsa këtë vit për vajzën e tyre Harper, Victoria dhe David...

David Beckham, pronar i klubit të futbollit në SHBA, ja emrat...

Atletico Miami ose Inter Miami? David Beckham është i pavendosur. Anglezi duhet të zgjedhë emrin për skuadrën e tij, që do të luajë në...

Foto/ David Beckham shuan 43 qirinj, shihni surprizën e djalit Brooklyn

Surprizë e papritur për David Beckham me rastin e ditëlindjes së tij, kur në restorant është shfaqur djali i tij Brooklyn (që besohej se...

FOTO/ Makina e Beckham në shitje për 32 mijë paund, ja...

E bleu 100 mijë paund në vitin 2007, pasi “Range Rover” kishte pësuar edhe disa ndryshime posaçërisht për David Beckham, por tashmë ish-kapiteni i...

FOTO/ David Beckham s’ia ndan sytë modeles Bella Hadid

Supermodelja Bella Hadid dhe futbollisti David Beckham kanë pasur një takim të rastësishëm me njëri tjetrin gjatë ndeshjes së futbollit të Paris Saint –...

VIDEO/ David Beckham këndon me vajzën e tij Harper, Victoria i...

Ish sportisti David Beckham dhe vajza e tij hynë në një duet të improvizuar në banjo, ndërsa pamjet i ka sjellë Victoria Beckham Harper Beckham,...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...