E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Dasma

Etiketim: dasma

Dasma kthehet në tragjedi, çifti vdes dy orë pas ceremonisë martesore

Dita më e bukur e një çifti të sapomartuar në Teksas është kthyer në tragjedi. Helikopteri ku Will Byler dhe Bailee Ackerman po udhëtonin, për...

Dhëndri rrëzon nusen në ditën e dasmës

Dasma shoqërohet dhe me momente qesharake. Njëra prej tyre është filmuar nga kamerat. Në një ceremonie martesore në New York, të porsamartuarit pasi të prenin...

Dasma e motrës, Lori publikon foton e fustanit

Ende flitet për dasmën e Sarës dhe Ledionit edhe pse detajet janë të pakta. Momentet më të bukura janë mbajtur në privatësi të plotë...

Dalin “prapaskenat” e dasmës së çiftit Sara-Ledioni! Avion privat vetëm për...

Moderatori Ledion Liço dhe trashëgimtarja e “Top media” Sara Hoxha, u martuan para disa javësh më një ceremoni të zhvilluar në Como, duke u...

FOTO/ Kjo martesë ka mahnitur të gjithë, lexoni historinë e çiftit...

Në stinën e verës më së shumti të rinjtë kurorëzojnë dashuritë e tyre me martesë. Secili në mënyrën e vet, duke tentuar që të...

Dasma e Sarës dhe Ledionit, videot që u ”shitën” si ekskluzive

Sara dhe Ledioni kishin një rregull shumë të qartë për të ftuarit në dasmën e tyre: Nuk duhet të postonin asnjë detaj nga dasma...

Dasma kthehet në mort, vdes familja me 12 anëtarë që po...

Një familje me 12 anëtarë ka ndërruar jetë pas një aksidenti tragjik. Ndër viktimat është edhe dhëndri i një familjeje, e cila po shkonte...

Dasmat çdo ditë, nami bëhet nga emigrantët

1 827 martesa janë lidhur mes shqiptarëve deri në këtë fund korriku për vitin 2018. 23 654 unaza kanë shkëmbyer çiftet shqiptare me njëri-tjetrin....

1 muaj para dasmës, Ledion Liço merr vendimin drastik

Siç është bërë e ditur që dy muaj më parë, Ledion Liço dhe Sara Hoxha do të bëjnë një dasmë madhështore në gusht. Dasma...

I vjedhin telefonin në dasëm, hajdutja ishte motra e dhëndërit

Dasëm me vjedhje në Ancona të Italisë. Një vajze të ftuar i vjedhin smartphone-in gjatë festimeve në dasmën e miqve të saj. Vajza është ngritur nga...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...