E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Daniel Kueblboeck

Etiketim: Daniel Kueblboeck

U hodh nga anija ne 6 të mengjesit, shpallet i humbur...

Një këngëtar gjerman është është zhdukur në brigjet e Kanadasë, pasi është hedhur nga një anije. Mediat gjermane raportojnë se Daniel Kueblboeck ishte në...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

“Fondacionet Ivanaj” promovojnë librin “Ministri i Hekurt-Mirash Ivanaj”

Fondacionet Ivanaj në bashkëpunim me shtëpinë botuese “Jozef" dhe “Radi&radi.com” organizuan sot në Tiranë një konferencë jubilare...

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...