E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Cristiano ronaldo

Etiketim: cristiano ronaldo

Ferdinand: Ronaldo ndonjëherë zemërohet dhe fillon të kafshojë gjërat

Cristiano Ronaldo nuk mundi që të linte gjurmë në debutimin me Juventusin në Champions, duke u ndëshkuar me karton të kuq pas 29 minutash....

Jo vetëm Marcelon, Ronaldo kërkon edhe yllin e Bayernit te Juventusi

Cristiano Ronaldo dëshiron që të bashkohet sa më parë me James Rodriguez, por tashmë te skuadra e Juventusit. Sipas mediave iberike, “ylli” portugez po...

Ronaldo ndërton hotel të ri në Paris, i gjashti i grupit...

Cristiano Ronaldo do të ndërtojë një hotel të ri  në Paris, i cili është i gjashti. Lajmi është publikuar nga grupi i hoteleve “Pestana”,...

FOTO/ Ronaldo vjen shumë ndryshe këtë herë, në reklamën e të...

Ai kurrë nuk ka patur frikë të  tregoj fizikun e tonifikuar. Dhe Cristiano Ronaldo ka 'ndezur' fansat e tij me anë të fotove për linjën...

Trajneri i Anglisë: Rashford është më i mirë se Ronaldo dhe...

“Marcus Rashford është më i mirë se Cristiano Ronaldo dhe Harry Kane  në moshën e tij, por ka nevojë që të ndihet i rëndësishëm”,...

Nedved zbulon prapaskenën se si Juvja bleu Cristiano Ronaldon

Zëvendës-presidenti i Juventusit, Pavel Nedved, ka zbuluar disa detaje në lidhje me transferimin e Cristiano Ronaldos te Juventusit. Duke folur për mikrofonin e kanalit...

Moggi: Futbolli italian në krizë, e dëshmon dhe fakti që Ronaldo...

Luciano Moggi, ish-drejtori sportiv i Juventusit, ka folur për “RMC Sport” në lidhje me transferimin e Cristiano Ronaldos, momentit që po kalon futbolli italian...

As syri i nxirë nuk ndal Cristiano Ronaldon, portugezi stërvitje intensive

Në periudhën e ndeshjeve të kombëtareve, Cristiano Ronaldo zgjodhi që të qëndronte te Juventusi për t’u përshtatur më mirë me klubin e ri dhe...

Ronaldo i del në mbrojtje të fejuarës, padit televizionin italian

Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodríguez, së fundmi kanë qenë në qendër të mediave pas disa fotove të publikuar nga mediat. Ylli portugez ndërkohë ka...

Messi komenton për herë të parë largimin e Ronaldos nga Reali...

Lionel Messi ka dhënë sot një intervistë të gjatë për “Radio Catalunya”, ku ka komentuar edhe largimin e Cristiano Ronaldos nga Real Madrid. Argjentinasi...

EDITORIAL

Kryeministri Rama shemb Teatrin në Tiranë, kurse opozita ikën në Vlorë

Partia Socialiste vulosi dje me ligj, për herë të dytë, shembjen e Teatrit Kombëtar. Me 75 vota...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...