E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Colour Day Festival

Etiketim: Colour Day Festival

FOTO/ Bëhuni gati! “Colour Day Festival” për herë të parë në...

Më 12 maj do të vij për herë të parë në Shqipëri një nga festivalet më të njohura në botë, “Colour Day Festival”. Patenta ndërkombëtare...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...

Lubonja: Policia e papërgatitur për protestuesit

Analisti Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën “Opinion’ në News 24 ka komentuar protestën e ditës...