E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Çmimet Guinness

Etiketim: Çmimet Guinness

Çmimet Guinness më absurde në botë

Absurditeti i vendosur në veprimet e njerëzve vlerësohet dhe bëhet çmim, apo rekord Guinness. Në pritje të daljes së edicionit të ri të rekordeve Guinness...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...