E shtunë, Dhjetor 15, 2018
Ballina Etiketimet Cift

Etiketim: cift

Kjo video dëshmon se Zoti ishte me këtë çift përballë tragjedisë!

Një burrë shpëtoi jetën e gruas së tij duke e tërhequr me shpejtësi nga rruga, teksa përballë tyre erdhi fluturimthi një makinë. Mjeti u përplas...

Nëse doni që të jeni çift i lumtur, duhet të bëni...

Lumturia e çifteve vitet e fundit duket se është e lidhur ngudhtë dhe me faktin, se sa aktivë janë ato në rrjetet sociale. Besojeni apo...

Udhëtim për herë të parë me partnerin? Bëni këto 5 gjëra!

Së fundmi erdhi koha që keni pritur, pra të bëni udhëtimin e parë me partnerin tuaj. Po vjen koha e pushimeve, prandaj duhet të bëni...

Çifti shkodran ja plas në mes të ditës (VIDEO+18)

Në mes të ditës, poshtë një peme një çift në Shkodër ka dhënë një spektakël aspak të këndshëm, teksa kanë zgjedhur një vend publik për...

6 shenja që një lidhje nuk po funksionon

Eksperti i lidhjeve dhe psikoterapisti, Gad Krebs thotë se shumë lidhje kalojnë periudha të turbullta. “Nuk është e pazakontë që çdo lidhje, në një...

Zodiaku dhe tradhtia, ja shenjat më të pabesa

Tradhtitë shpesh kthehen në rendin e ditës. Ne shpesh flasim për to duke vënë veten në vendin e atyre që tradhtojnë partnerin ose që...

Dasma kthehet në tragjedi, tre viktima nga aksidenti

Kthimi nga dasma, kthyehet në tragjedi. Si pasojë e aksidentit në aksin rrugor Levan-Tepelenë, tre persona humbën jetën. Ata u mbytën në kanal. Ngjarja ka...

Shenjat që tregojnë se je lidhur me një narcisist

Nëse partneri të bërtet gjithë kohën, të kritikon dhe nga ana tjetër nuk të toleron ta kundërshtosh apo ti japësh këshillë, janë shenjtat më...

FOTO/ Ky çift po ‘tërbon’ gjithë botën

Kjo video po thyen rrjetin në dy ditë e publikuar, janë me miliona shikime dhe dhjetë mijë shpërndarje e komente që po e bëjnë...

Çift? Identikiti i tradhëtarit, sipas shkencës

Një pyetje që bëhet gjithmonë kur lind një dashuri: Sa do të zgjasë? Shkenca tashmë të ndihmon të kuptosh nëse një raport i sapolindur...

EDITORIAL

Sot Kuvendi i PD. Basha, lideri i një partie në rritje dhe europiane

Këtë të shtunë PD-ja zhvillon Kuvendin e saj. Gjatë këtyre viteve selia demokrate ka kaluar nëpër shumë...

FORUM

“Herët e para” të Ilir Metës si thyerje e tabuve të një Presidenti

Nga Gëzim Saliu -  Ishin thuajse të gjithë të sigurt se Ilir Meta do ishte një President ndryshe...

Me Ramën nuk mund të negociohet

Nga Kastriot Islami - Studentët e kanë kuptuar se Rama është një monstër… prandaj nuk pranojnë të negociojnë...