E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Christian Vieri

Etiketim: Christian Vieri

Christian Vieri bëhet baba për herë të parë, vjen në jetë...

Christian Vieri është bërë baba për herë të parë. Ish futbollisti italian dhe bashkëshortja e tij Costanza Caracciolo mirëpritën në jetë një vajzë të pagëzuar...

Vieri: Nëse më pyesni për Ronaldon, më mirë po iki …

Christian Vieri i pëlqen gjithmonë që të thotë mendimin e tij pa u kompleksuar shumë nga mendimet e të tjerëve. Ish-sulmuesi i Juventusit, Milanit,...

“Iu luta Morattit, mos e shit Ronin, por çfarë më bëri…”/...

Në një intervistë për “Sky Sport”, ish-sulmuesi itaian Christian Vieri ka rrëfyer me nostalgji për kohën që luajti te Interi dhe ka ripërshkuar vitet...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...