E dielë, Shkurt 17, 2019
Ballina Etiketimet Christian Panucci

Etiketim: Christian Panucci

Profil/Christian Panucci, strategu që synon të kapërcejë “mitin De Biasi”

Ish-mbrojtësi i Milanit, Real Madridit dhe i Kombëtares italiane, Christian Panucci, firmosi kontratën e bashkëpunimit me FSHF-në si trajneri i ri i Kombëtare shqiptare. Panucci...

Tranjeri i ri, Panucci: Jam i lumtur, sot pritet zyrtarizimi

Nuk ka më dilema, Christian Panucci është trajneri i përfaqësueses shqiptare. Ish-mbrojtësi i Milanit, Real Madrid dhe Romës, Christian Panuçi zyrtarizohet sot si trajner...

Panucci trajneri i ri i kuqezive? Reagon FSHF: Prisni, zyrtazimi bëhet…

Pas raportimeve në media se Christian Panucci do të jetë tranjeri i ri i kuqezive pas dorëheqjes të Gianni De Biasit, Federata Shqiptare e...

EDITORIAL

A është i ligjshëm përdorimi i gazit helmues ushtarak në protestën qytetare? (VIDEO)

Policia dhe Garda e Republikës ka përdorur në protestën e sotme gaz lotsjellës, jo vetëm ndaj disa...

FORUM

Merkel dhe Mike Pence – dy botë përplasen

Nga DW/ Në Konferencën e Sigurisë në Mynih paraqitën pikëpamjet e tyre kancelarja, Angela Merkel dhe zëvendëspresidenti amerikan,...

Neritan Sejamini: Reagim i turpshëm i ambasadave

Nga Neritan Sejamini- Është qesharake të shikosh nivelin e turpshëm ku kanë përfunduar ambasadorët perëndimorë në Tiranë: bëjnë...