E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Christian Panucci

Etiketim: Christian Panucci

Panucci e thotë troç: Agolli do jetë 38 vjeç për Europian,...

Trajneri i Kombëtares Shqiptare të futbollit, Christian Panucci ka dalë sot para mediave për të folur për ekipin. Një nga temat...

Premtimi i Panuccit: E kualifikoj Shqipërinë në “Euro 2020”

Trajneri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, në një intervistë për “Supersport”, është shprehur se objektivi është për të kualifikuar kuqezinjtë në “EURO 2020”. Ai...

De Biasi apo Panucci? Duka i krahason dhe shpall objektivin “EURO...

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka, ka folur për disa çështje të nxehta, ku nga më kryesoret është zgjedhja e trajnerit të...

Krasta: ”Më kanë thënë që je pak diktator”, ja si i...

Festivali i Këngës në RTSH, këtë edicion të 56-të, është padyshim më i kompletuari. Mbrëmë u mbyll nata e dytë, aty ku suprizat ishin...

Shqipëria i rrëmben Zvicrës një lojtar

Në intervistën e fundit të dhënë për mediat në vendin tonë trajneri i kombëtares shqiptare Christian Panucci pati deklaruar se është në tratativa për...

Panucci zbret në Tiranë

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Christian Panucci, do të rikthehet këtë javë në Shqipëri. Arsyeja e vizitës së teknikut italian në Tiranë është shumë...

Panucci shpërthen në konferencë: Lojtarët të tregohen profesionistë

Në konferencën për shtyp para ndeshjes kundër Turqisë, trajneri i Kombëtares shqiptare, Christian Panucci, ka pasur diçka për të sqaruar, duke marrë shkas nga...

Rrëfimi i Panuccit për “gruan e jetës”, De Biasin dhe Kombëtaren

Vetëm një ditë pas ndeshjes në Shkodër, traineri i Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci doli në këmbë nga hoteli për në zyrat e Federatës. Ndoshta...

Pikantet/Shpulla e Panuccit për Sadikun, përplasja e tifozëve me policinë…(FOTO)

Maqedonasit nuk arritën të mbushnin dot as një stadium me 6500 vendesh dhe për këtë u detyruan që një tribunë ta mbushnin me fëmijë...

Panucci lë jashtë Cikalleshin: Të rrijë në shtëpi, theu rregullat

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit, Christian Panucci ka njoftuar në konferencë për shtyp se ka lënë jashtë skuadrës sulmuesin Sokol Cikalleshi për thyerje...

EDITORIAL

Ambasada e Amerikane reagon për dosjen “Shullazi”: Mbështesim prokurorët e guximshëm

Ambasada Amerikane në Tiranë, në përgjigje të interesimit të Zërit të Amerikës për situatën e krijuar në...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...