E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Chris Watts

Etiketim: Chris Watts

Jeta e fshehtë e burrit që vrau gruan shtatzënë dhe dy...

Chris Watts, njeriu i akuzuar për vrasjen e gruas së tij dhe fëmijëve, thuhet se tentoi të mbyste të dashurën e tij gjatë seksit. Gruaja,...

Denoncon në Tv zhdukjen e familjes, por vrasësi është vetë ai!

Chris Watts, 33 vjeç nga Kolorado, ka rrëfyer se ka qenë ai që ka vrarë gruan shtatzënë, Shanann Watts 34 vjeçe dhe dy vajzat...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...

“Bëhuni gati për fjalën e radhës, bashkim”

Nga Veton Surroi Teksti i këngës për bashkim tingëllon më së qarti serbisht. 1. Në vitin 2018 u legjitimua fjala...