E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Chris Watts

Etiketim: Chris Watts

Jeta e fshehtë e burrit që vrau gruan shtatzënë dhe dy...

Chris Watts, njeriu i akuzuar për vrasjen e gruas së tij dhe fëmijëve, thuhet se tentoi të mbyste të dashurën e tij gjatë seksit. Gruaja,...

Denoncon në Tv zhdukjen e familjes, por vrasësi është vetë ai!

Chris Watts, 33 vjeç nga Kolorado, ka rrëfyer se ka qenë ai që ka vrarë gruan shtatzënë, Shanann Watts 34 vjeçe dhe dy vajzat...

EDITORIAL

Lesi, kryeministrit Rama: Do të ikësh si Nano me brekushe në Maqedoni!

Edi Rama ishte në emision live këtë të martë te Report TV. Përballë ishin gazetarët Muhamet Veliu,...

FORUM

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...