E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Champions

Etiketim: Champions

Shaqiri: Duam kthesën ndaj Fulhamit

Pas dy humbjeve të njëpasnjëshme, ndaj Arsenalit në kampionat dhe Crvena Zvezda në Champions, Liverpool tenton kthesën ndaj Fulhamit. Në sfidën e programuar për tu...

Video/ Humbja në Champions nuk kapërdihet lehtë, “plas” sherri në rrugët...

Humbja në ndeshjen e parë të grupeve të Champions nuk është kapërdirë aspak mirë nga tifozët e Manchester City-t, që pas mbarimit të takimit...

Lojtari me më shumë tregolësha në Champions (VIDEO)

Leo Messi vazhdon të shtojë rekordet e karrierës së tij të mrekullueshme sportive. Rekordi më i ri i yllit argjentinas është ai i tregolëshave. Me...

Presidenti i Barcelonës në një mendje me Messin: Juvja me Ronaldon...

Presidenti i Barcelonës, Bartomeu ka dhënë një intervistë për “Gazzetta dello Sport” duke folur për sezonin e ri në Champions, por dhe për kalimin...

Starti negativ dhe “grupi i ferrit” në “Champions”, Spalleti komenton situatën...

Trajneri i interit, Luciano Spalletti, ka folur sot para mediave në lidhje me ndeshjen e nesërme që zikaltërit do të laujnë në “Seria A”...

Champions, sot në mbrëmje hidhet shorti i grupeve

Mbrëmjen e kësaj të enjteje, duke filluar nga ora 18:00, nga Forumi “Grimaldi” në Monako do të mësohet fati i 32 ekipeve të kualifikuara...

Mësohen 32 skuadrat pjesëmarrëse të Champions, ndarja sipas vazove

Janë mësuar 32 skuadrat pjesëmarrëse në Ligën e Kampionëve për sezonin 2018-2019. Skuadrat të cilat prenë të fundit një biletë për në turneun më të...

Turi i tretë në Champions, Kukësi dhe Shkëndija njohin rivalët e...

Short deri diku i favorshëm për Kukësin në turin e tretë të Champions League. Nëse verilindorët arrinë të bëjnë mrekullinë dhe të eliminojnë azerët e...

Fituan Champions dhe Botërorin në të njëjtin vit, janë 11 futbollistë

Të paktë janë ata futbollistë që kanë fituar gjatë karrierës së tyre edhe Champions League, edhe Kupë Bote. Imagjinoni se sa të paktë mund...

Njihuni me 10 futbollistët që kanë fituar Championsin dhe Kupën e...

Startojnë sot ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Botës që do të përcaktojnë edhe finalisten e parë të 15 korrikut. 4 kombëtaret do të tentojnë...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...