E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Carlos Tevez

Etiketim: Carlos Tevez

VIDEO/ Shtyhet ndeshja River Plate – Boca Juniors, tifozët sulmojnë Carlos...

Sot në oën 21:00 ishte planifikuar të zhvillohej super ndeshja ndërmjet River Plate dhe Boca Juniors e vlefshme për finalen në Copa Libertadores. Autobusi i Boca...

Tevez tregon diferencën, zgjedh Ronaldo-n para Messi-t

Carlos Tevez, futbollisti që ka luajtur me Lionel Messi-n, por edhe me Cristiano Ronaldo-n, në një intervistë për mediat argjentinase ka treguar se kush...

Tevez largohet nga Kina, a do të jetë ky klubi i...

“Tuttosport” shkruan se Boca Juniors e mirëpret rikthimin e tij, por Carlos Tevez kërkohet edhe nga klube tjera. Carlos Tevez do të largohet nga klubi...

Në ditë fiton 103 mijë euro, lojtari më i paguar në...

Futbollisti më i paguar në botë, Carlos Tevez, ka debutuar me gol në ndeshjen e parë të tij të luajtur në Kinë. Ekipi i...

EDITORIAL

Edi Rama për gazetën italiane “Corriere della Sera”: Nuk jap dorëheqje!

Kryeministri Edi Rama ka folur për gazetën kryesore italiane "Corriere della Sera", ku ka thënë prerë se...

FORUM

Shigjetari i së shtunës është lule (për shqiptarët që u vjen turp prej dhunës)

Nga Enkel Demi Në lajmet e së djelës në Sky TG24, TGCOM 24 apo Canale 5 lajmi i dytë...

Dialogu Kosovë-Serbi po rikthehet në binarët e duhur

Prof.Lisen Bashkurti Kosova po tregohet e hapur, e angazhuar dhe plotësisht e vullnetshme për të vijuar dialogun me...