E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Camila Cabello

Etiketim: Camila Cabello

FOTO/ Për herë të parë, tri këngëtare zënë vendet e para...

Pak nga pak, femrat po marrin përsëri kontrrollin e muzikës. Rihanna, Beyonce, Adele, Katy Perry dhe Taylor Swift e bënë këtë gjë disa vite...

Camila shpjegon pse jetën personale e mban shumë private

Camila Cabello po vazhdon ta mbajë jetën e saj personale, shumë private. Në një intervistë të fundit, këngëtarja 21-vjeçare u pyet nëse ajo ishte në...

Bebe Rexha bashkëpunim me yllin e muzikës (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në industrinë e muzikës. Ajo ka bashkëpunuar me shumë këngëtarë me famë botërore. Së...

Trupi “vrasës” i Camila Cabello

Kohët e fundit ajo shpalli largimin e saj nga grupi ku u bë e famshme, “Fifth Harmony”. Bëhet fjalë për bukuroshen Camila Cabello e cila...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...