Ballina Etiketimet Camila Cabello

Etiketim: Camila Cabello

Camila Cabello mposht Adele, është ajo mbretëresha e re e muzikës

Eshtë Camila Cabello mbretëresha e re e muzikës në platformat online. Kënga e saj “Havana” është shpallur kënga më e dëgjuar e një artisteje femër...

FOTO/ Për herë të parë, tri këngëtare zënë vendet e para...

Pak nga pak, femrat po marrin përsëri kontrrollin e muzikës. Rihanna, Beyonce, Adele, Katy Perry dhe Taylor Swift e bënë këtë gjë disa vite...

Camila shpjegon pse jetën personale e mban shumë private

Camila Cabello po vazhdon ta mbajë jetën e saj personale, shumë private. Në një intervistë të fundit, këngëtarja 21-vjeçare u pyet nëse ajo ishte në...

Bebe Rexha bashkëpunim me yllin e muzikës (FOTO)

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka arritur sukses të jashtëzakonshëm në industrinë e muzikës. Ajo ka bashkëpunuar me shumë këngëtarë me famë botërore. Së...

Trupi “vrasës” i Camila Cabello

Kohët e fundit ajo shpalli largimin e saj nga grupi ku u bë e famshme, “Fifth Harmony”. Bëhet fjalë për bukuroshen Camila Cabello e cila...

EDITORIAL

“Zëri Amerikës” nxjerr korrupsionin, kryeministri e “shpartallon” si dikur Enver Hoxha

-"Bomba" e dytë e "Zëri i Amerikës" kundër qeverisë . Publikohen përgjimet që implikojnë deputetë dhe zyrtarë...

FORUM

Vlora po zien

Nga Anila Hoxha Ne heshtje , me nje heshtje para nje furtune . Eshte ajo heshtja qe numeron...

Sulmi i Kryeministrit të vendit tim kundër “Zërit të Amerikës”, akt i turpshëm dhe i papërgjegjshëm!

Nga Luan Rama - Kryeministri i vendit tim sulmon edhe “Zërin e Amerikës”, zërin e lirisë, atë tribunë...