E martë, Shtator 18, 2018
Ballina Etiketimet Bujar Nishani

Etiketim: Bujar Nishani

Panucci kërkon 100 mijë euro nga ish-Presidenti Nishani, padi të re...

Trajneri i Kombëtares shqiptare Cristian Panucci kërkon 100 mijë euro dëmshpërblim nga ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani. Panucci paditi ish-presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bujar...

Paditi ish-presidentin Nishani, Panucci: Njerëzit duhet të tregohen të edukuar!

Trajneri Christian Panucci është duke folur në lidhje me ndeshjen ndaj Izraelit që do të zhvillohet ditën e nesërme. Strategu italian nuk mundi që...

Menaxheri shqiptar del në krah të Panuccit: Nishani gaboi, nuk ka...

Padia e trajnerit të kombëtares, Christian Panuccit ndaj ish-presidentit të Republikës, Bujar Nishanit ka bërë shumë bujë në mediat vendase. Strategu italian kërkon 100...

Nishani i bashkohet shqetësimit të opozitës: Krimi i organizuar partner politik...

Ish-presidenti i Republikës, Bujar Nishani iu është bashkuar shqetësimit të opozitës lidhur me kriminalitetin në vend. Përmes një statusi në “Facebook” Nishani thekson se...

Sulmi ndaj gazetares, ish-Presidenti: Prova nëse do ulim kokën, apo do...

Ish presidenti i Republikës, Bujar Nishani ka reaguar pas sulmit me armë ndaj banesës së prindërve të gazetares së News24, Klodiana Lala. Përmes një...

Lumë trafiku i drogës nga Shqipëria, Nishani: Ja pse nuk ndalet

Ish-presidenti Bujar Nishani teksa i referohet rasteve të trafikut të drogës nga Shqipëria drejt fqinjeve tanë, Greqi, e Itali, numëron arsyet se pse nuk...

Nishani: Senator McCain, shqiptarët nuk do ta harrojnë kurrë që ju...

Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani ka përcjellë një mesazh në rrjetet sociale, si homazh në nderim të senatorit amerikan John McCain, që ndërroi jetë pas...

Nishani “zbërthen” modelin e qeverisë Rama: Bandat blejnë vota, shpërblehen me...

Ish-Presidenti Bujar Nishani përmes një statusi të shpërndarë në profilin e tij në Facebook thotë se modeli që ka ngritur qeveria Rama duhet të...

Nishani: Korrigjimi i kufijve dëmton stabilitetin e Ballkanit

Ish-presidenti Bujar Nishani në një intervistë për televizionin "Fax News" ka komentuar debatet për korrigjimin e territoreve midis Kosovës dhe Serbisë. I pyetur sesa...

Nishani: Pasiguria, frika, mungesa e shtetit po shpopullojnë Shqipërinë

Ish Presidenti i Republikës Bujar Nishani ka reaguar në një shenim në rrjetet sociale pas publikimit të statistikave të INSTAT për shpopullimin e Diasporës...

EDITORIAL

Ministri serb, Ivica Daçiç flet si Milosheviç: Kosovën e njohim kur të fluturojnë derrat!

Ministri i Jashtëm i Serbisë, Ivica Daçiç ka përjashtuar çdo mundësi për njohjen e Kosovës nga ana...

FORUM

Nuk ekziston “çështja e minoritetit grek” në Shqipëri

Nga Shaban Murati - Në të ashtuquajturën paketë të bisedimeve diplomatike, që po zhvillohen prej afro një viti...

“Mjaft më me populizmin: Populli, edhe në Europë po rebelohet kundër elitave që e kanë mashtruar dhe varfëruar

Noam Chomsky shkallmon polemikën e djathtë – e majtë: “Demokratët kanë braktisur klasat punëtore, por Partia Republikane...