E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Bujar Çela

Etiketim: Bujar Çela

Deputeti i PS-së-qeverisë: Të matim tokat, nuk janë të sakta

Deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela gjatë diskutimit të projektligjit për dhënien me qira të tokës bujqësore e pyjore të livadheve dhe kullotave që...

Protestë për guroren e deputetit, banorët: Bujar Çela na ofendoi

Lagja ''Stan Karbunarë'', e cila ndodhet vetëm 2.5 km nga qyteti i Lushnjes shtrihet nën një kodër e cila prej dy muajsh gërryhet nga...

Deputeti socialist nostaligji për komunistët në 1 maj

Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Fierit, Bujar Çela ka bërë një urim me tone të pastra komuniste me rastin e 1 majit,...

Deputeti i PS godet deputeten e LSI

Seanca e Kuvendit nuk është shoqëruar vetëm me tymuese dhe bllokimit të foltores, por edhe me përplasje fizike. Një moment përplasjeje, med dy deputetëve është...

Sherr i paparë në Lushnje. Deputeti i PS përplaset me qytetarin...

Deputeti i PS-së, Bujar Çela është filmuar në një moment që padyshim nuk mund ta bëjë të krenohet. Një qytetar nga Lushnja ka shkruar për...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...