E martë, Shtator 25, 2018
Ballina Etiketimet Bujar Çela

Etiketim: Bujar Çela

Deputeti i PS-së-qeverisë: Të matim tokat, nuk janë të sakta

Deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela gjatë diskutimit të projektligjit për dhënien me qira të tokës bujqësore e pyjore të livadheve dhe kullotave që...

Protestë për guroren e deputetit, banorët: Bujar Çela na ofendoi

Lagja ''Stan Karbunarë'', e cila ndodhet vetëm 2.5 km nga qyteti i Lushnjes shtrihet nën një kodër e cila prej dy muajsh gërryhet nga...

Deputeti socialist nostaligji për komunistët në 1 maj

Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Fierit, Bujar Çela ka bërë një urim me tone të pastra komuniste me rastin e 1 majit,...

Deputeti i PS godet deputeten e LSI

Seanca e Kuvendit nuk është shoqëruar vetëm me tymuese dhe bllokimit të foltores, por edhe me përplasje fizike. Një moment përplasjeje, med dy deputetëve është...

Sherr i paparë në Lushnje. Deputeti i PS përplaset me qytetarin...

Deputeti i PS-së, Bujar Çela është filmuar në një moment që padyshim nuk mund ta bëjë të krenohet. Një qytetar nga Lushnja ka shkruar për...

EDITORIAL

Opozita me projektligj: Oligarkëve duhet verifikim, sekuestrim dhe penalizim

-Shifra që deklaron PD është e frikshme, pasi flitet për 2.2 miliardë euro abuzim me paratë e...

FORUM

Koment: Historike dhe delikate – Marrëveshja mes Kinës e Vatikanit

Marrëveshja provizore mes Kinës dhe Vatikanit hap rrugën për një dialog të mëtejshëm. Një sipërmarrje e guximshme...

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...