E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Brooklyn

Etiketim: Brooklyn

Brooklyn? Jo vlla, në Tiranë. Veliaj uron mëngjesin me një foto...

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka zgjedhur që t’u urojë mëngjesin qytetarëve me një foto  fantastike. Bëhet fjalë për fushat sportive tek stadiumi Dinamo të cialt...

Flet kushëriri i të riut të ekzekutuar në Brooklyn: Ishte një...

Policia vazhdon të jetë në kërkim të autorit të vrasjes së shqiptarit Grei Frasheri, 23 vjeçar. Ngjarja ndodhi në Bay Ridge në Brooklyn. Të shtënat ndodhën...

Brooklyn Beckham, prezanton librin fotografik në Londër

Fotot e tij do të bëhen një libër dhe ai e prezanton me nënën dhe babain e tij.David e Victoria Bekham pranë djalit Brooklyn...

Gruaja jetoi 20 vite me kufomën e të birit, “S’e dija...

Një jetë  pa kuptuar asnjë. Ka jetuar me kufomën e të birit për 20 vjet. Historia e cuditshme e Rita Midwood Wolfensohn, që në...

EDITORIAL

Dënimi i Shullazit, reagon ambasada e SHBA-së: Kush e ka radhën?

Ambasada amerikane në Tiranë përshëndet vendimin e djeshëm të Gjykatës e cila vendosi dënimin me 14 vjet...

FORUM

Me arkëmortin e kreut të Ballit Kombëtar, socialistët varrosën grimcën e fundit të trashigimisë së majtë

Nga Andi Bushati/ Rikthimi i dytë në pushtet i socialistëve po i zhvesh ata gjithnjë e më shumë...

A po “shikon” Europa më mirë me Ambasadorin e ri?

Nga Blendi Fevziu -  Ambasadori i ri i BE në Tiranë, Luixhi Soreka, ka dalë dje në Opinion,...