Ballina Etiketimet Brooklyn

Etiketim: Brooklyn

Brooklyn? Jo vlla, në Tiranë. Veliaj uron mëngjesin me një foto...

Kryebashkiaku Erion Veliaj ka zgjedhur që t’u urojë mëngjesin qytetarëve me një foto  fantastike. Bëhet fjalë për fushat sportive tek stadiumi Dinamo të cialt...

Flet kushëriri i të riut të ekzekutuar në Brooklyn: Ishte një...

Policia vazhdon të jetë në kërkim të autorit të vrasjes së shqiptarit Grei Frasheri, 23 vjeçar. Ngjarja ndodhi në Bay Ridge në Brooklyn. Të shtënat ndodhën...

Brooklyn Beckham, prezanton librin fotografik në Londër

Fotot e tij do të bëhen një libër dhe ai e prezanton me nënën dhe babain e tij.David e Victoria Bekham pranë djalit Brooklyn...

Gruaja jetoi 20 vite me kufomën e të birit, “S’e dija...

Një jetë  pa kuptuar asnjë. Ka jetuar me kufomën e të birit për 20 vjet. Historia e cuditshme e Rita Midwood Wolfensohn, që në...

EDITORIAL

Zhvlerësimi i euros, eksportet humbën 105 mln euro në 2018. Paraja kriminale e qeverisë

Prej shumë muajve eurove po pëson pikiatë të fortë, çka vjen nga futja e eurove prej rrjeteve...

FORUM

Roland Qafoku: Sfidat e qeverisë së re të Edi Ramës

Nga Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Për shumicën janë jo vetëm fytyra të reja për...

Studentët

Nga Niko Peleshi - Këto ditë Instituti ASPEN në SHBA publikoi raportin e një pune 20 vjeçare mbi...