E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Braho

Etiketim: braho

Të gjithë nga një shkollë kanë dalë

Nga Sadedin Çeliku/Janë të shumtë politikanë dhe lider partish që flasin për demokracinë, por askush nuk ja ka bërë hesapin. PD nxori si lider...

Braho: SHISH përgjon titullarë nën hundën e prokurorisë

Shërbimi Informativ Shtetëror dyshohet të ketë përgjuar titullarë institucionesh. Kreu i Komisionit të Sigurisë, Spartak Braho deklaron se prej dy vitesh ky institucion nuk jep...

Kërcënimi ndaj Llallës, Braho i përgjigjet dy deputetëve socialistë

Dy deputetë socialistë Arben Çuko dhe Xhemal Qefalia anëtarë të komisionit parlamentar të sigurisë kombëtare kanë shprehur shqetësimin për kërcënimin që i është bërë...

Braho: S’ka mosmarrëveshje PS-LSI

Nuk ka asnjë mosmarrëveshje mes dy partive kryesore në koalicionin e mazhorancës lidhur me Byronë e Hetimit. Në një intervistë për Ora News, kreu i...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...