E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Boterori

Etiketim: boterori

Kosova sfidon Islandën sot në “Loro Boriçi”

Kosova është e plotë në prag të sfidës me Islandën që do të luhet sot në mbrëmje në Shkodër, në orën 20:45. Gjendja psikologjike...

Botërori me 48 ekipe, De Biazi: Rast i mirë për “të...

Ndryshon formula e finaleve të Kampionatit Botëror: jo më 32 ekipe, por me 48. Revolucioni do të ndodhë në vitin 2026, pasi Këshilli i...

Botërori me 48 skuadra, Duka: Për shqipërinë mbetet një ëndërr

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, në një intervistë të dhënë për “Top Channel” ka folur pas vendimit të FIFA-s, për rritjen...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...