E hënë, Shtator 24, 2018
Ballina Etiketimet Borxhi i jashtëm

Etiketim: Borxhi i jashtëm

Borxhi i jashtëm – U rrit me 162 mln euro në...

Borxhi i jashtëm i ekonomisë shqiptare u rrit me 162 milionë euro në tremujorin e dytë të këtij viti. Sipas të dhënave nga Banka...

EDITORIAL

Basha: Do sekuestrojmë pasuritë e personave të përfshirë në afera korruptive dhe PPP

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka reaguar pas nismës që opozita mori për platformën antimafia. Përmes një...

FORUM

Luan Rama: Edhe një herë për zonjën Artë dhe për Prokuroren e Përgjithshme…

Nga: Luan Rama -  Më duhet ta them përsëri për të gjithë ata që nuk e dinë, por...

Për “tradhëtarët” e avionit dhe histerinë “patriotike” të tokës!

Nga Mentor Kikia - Tashmë dalldia e madhe kaloi. Avioni u kthye, edhe pse pati shumë lutje që...