Ballina Etiketimet Bologna

Etiketim: Bologna

Barazimi ndaj Bologna, Milan ultimatum Gattusos

Tre ndeshje, 9 pikë! Është ky ultimatumi i drejtuesve të Milanit për Gennaro Gattuson, i cili përballë Fiorentinës, Frosinones dhe SPAL luan stolin. Eliminimi nga...

Interi shkëlqen pa Icardin, merr fitoren e parë ndaj Bolognës (VIDEO)

Interi më në fund gjen fitoren e parë në këtë sezon në Seria A. Skuadra e Lucciano Spallettit ka triumfuar 3-0 në transfertën ndaj...

Shpërthim i fuqishëm në Bologna të Italisë

Shpërthim i fuqishëm në Bologna të Italisë. Pamjet e postuara ne twitter tregojne se  shperthimi ka ndodhur prane aeroportit amedeo@amemacula Esplosione ora a #Bologna 1:52 PM - Aug...

EDITORIAL

Opozita: Protesta dhe Qeveri Tranzitore, kurse Rama: Harrojeni!

-Nga ana e tij, Edi Rama e ka përqeshur këtë kërkesë për Qeveri Tranzitore, duke qenë përhapur...

FORUM

DW: Sot me 20 janar, dy vite Presidenti Donald Trump

Nga radio gjermane DW/ Më 20 Janar Donald Trump mbush dy vite në postin e presidentit - Në...

Europa e ka të humbur luftën

Marrëveshja për ndalimin e raketave me rreze të mesme veprimi nuk mund të shpëtohet më. Me këtë...