E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Blerta leka

Etiketim: Blerta leka

Modelja seksi e pranon: Më pëlqen Çani, por atë nuk e...

Blerta Leka e cila është “Miss Universe Albania 2017”, ka treguar për simpatinë ndaj një prej futbollistëve të kampionatit shqiptar që ka qenë pjesë...

Mike dhe rivale/ Moderatorja seksi e sportit ia thotë hapur koleges:...

Rivaliteti në programin “Procesi Sportiv” që modelohet nga Edi Manushi tashmë është fokusuar mes një biondjeje dhe një brune, pas largimit të Marina Vjollcës....

Blerta Leka vë në plan të parë gjoksin (Foto)

Pas kthimit nga Las Vegas ku mori pjesë në Miss Universe, Blerta Leka menjëherë iu rikthye ekranit. Miss Shqipëria vazhdoi programin sportive, “Procesi Sportiv”. Blerta...

Gafa e Miss-it shqiptar, ngatërron vitin e Pavarësisë së Shqipërisë (Video)

Blerta Leka është 18-vjeçarja e cila do të përfaqësojë Shqipërinë në ‘’Miss Universe’’, që do të zhvillohet në SHBA. Ajo ishte e ftuar në...

Modelja rrezikoi jetën për Shqipërinë, Veliaj i bën dhuratë

Modelja Blerta Leka do të përfaqësojë Shqipërinë në Miss Universe në datën 26 nëntor në Washington. Në një intervistë të dhënë para pak ditësh,...

Miss Universe Albania: Rrezikova jetën majë shkëmbit (VIDEO)

Vajza që fitoi këtë vit “Miss Universe Albania”, ka realizuar dhe klipin me të cilin do të përfaqësojë Shqipërinë në vijim të kompeticionit. Por...

FOTO/ Miss Universe 2017, ja kush është tifozja seksi e Partizanit

Shpesh herë janë tifozet ato që tërheqin vëmendjen më shumë në një lojë futbolli. E tillë është edhe modelja simpatike Blerta Leka, e cila...

18 vjeçarja me tipare mistike, shpallet “Miss Universe Albania 2017” (FOTO)

Tashmë Shqipëria ka Miss-in e saj. Blerta Leka u kurorëzua fituesja e kurorës së Miss Universe Albania 2017, mbrëmjen e së enjtes. 18 vjeçarja është zyrtarisht përfaqësuesja e...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

Rrëfimi i rrallë, çfarë thoshte Mid’hat Frashëri në 1946: Komunizmi, ja çfarë e pret Shqipërinë!

“Enver Hoxha dhe banda e tij përgatisnin plane në ç’mënyrë ta bëjnë Shqipërinë një provincë serbe, edhe...

100 Vjet mbas Luftës së Parë Botërore–Mësime për të mos u harruar

Pjesa II- Ballkani “Fuçi Baroti” i Evropës  Prof. Lisen Bashkurti Gadishulli Ballkanik nisi të përfshihej në destabilitet gjatë dhe...