E shtunë, Janar 19, 2019
Ballina Etiketimet Bleona Qereti

Etiketim: Bleona Qereti

Bleona këngë italiane me klip “të nxehtë” (VIDEO)

Bleona Qerreti ka publikuar këngën italiane ''Su di noi''. Klipi është shumë veror dhe Bleona është shfaqur me bikini dhe shumë sensuale. Përmes një...

Fotografia me trëndafilin në zonën intime, Bleona Qereti zbulon si lindi...

Para disa kohësh, Bleona Qereti realizoi një set fotografik shumë seksi. Në një prej imazheve, ajo shfaqej me trëndafil në zonën intime dhe me...

Libri, Bleona: Flet për marrëdhëniet njerëzore, jo ato seksuale

Këngëtarja Bleona Qereti ka qenë mjaft e suksesshme këtë vit. Ajo ka sjell në tregun muzikor disa projekte, gjersa shumë shpejt atë do ta...

Bleona Qereti, e dashura e një mafiozi?

Këngëtarja e njohur, Bleona Qereti arriti sukses të madh me projektin e saj “Monster” dhe ka nisur përgatitjet për dicka të re, por nuk...

Bleona publikon ”Monster”. E butë dhe e egër (VIDEO)

Këngëtarja Bleona Qereti ka publikuar videoklipin e saj të shumëpritur me titull “Monster”. Videoklipi nis si një film, me Bleonën duke u martuar para...

Bleona trondit me librin e saj: Kush është kryeministri që e...

Prej kohësh Bleona ka bërë të ditur se po shkruan një libër autobiografik i cili pritet ta trondisë politikën pasi në të këngëtarja do...

Kush është biznesmeni shqiptar që i dhuron Bleona Qeretit një vilë...

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, Bleona ka dhënë lajmin e bukur për të gjithë fansat e saj shqiptar duke u...

FOTO/ Policia i kontrollon dhomën Bleona Qeretit, ja çfarë gjeti

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bleona e cila shkakton gjithnjë bujë në media e...

FOTO+18/Imazhet “me pullë të kuqe” të Bleona Qeretit

Bleona nuk e ka problem nudizmin. Këtë herë, janë mediet kroate ato që kanë pulbikuar fotot nudo të Bleonës. ''Kur u shfaq në American Music...

Bleona Qereti aktore, publikon pjesë nga filmi ku interpreton me Nicolas...

Bleona Qeretin tashmë mund ta shihni edhe si aktore. Këngëtarja hsqiptare që prej vitesh jeton në SHBA ka provuar veten edhe në kinema. Filmi “211”...

EDITORIAL

Pangjashmëritë e rastit Lleshi dhe rastit Cakaj

Presidenti Meta brenda pak javëve tregoi se Kushtetuta dhe integriteti i Presidentit janë dy gjëra që nuk...

FORUM

Putini në Beograd – Asgjë e re nga aleanca e vjetër

Prof. Lisen Bashkurti - Mbas një procesi parapërgaditor të gjatë Presidenti Putin erdhi në Serbi, ose thënë në...

“Bëhuni gati për fjalën e radhës, bashkim”

Nga Veton Surroi Teksti i këngës për bashkim tingëllon më së qarti serbisht. 1. Në vitin 2018 u legjitimua fjala...