E shtunë, Shkurt 23, 2019
Ballina Etiketimet Blendi Fevziu

Etiketim: Blendi Fevziu

Pishinë dhe kopsht përrallor, njihuni me vilën luksoze të Blendi Fevziut

Të qënit një nga moderatorët më të suksseshëm shqiptar, padiskutim që e kka ndihmuar Blendi Fevziu të korrë suksese edhe në jetën personale. Gazetari ka...

Brenda festës së 49-vjetorit të Blendi Fevziut (FOTO)

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka festuar ditën e djeshme 49-vjetorin e tij dhe në këtë ditë speciale për të familja i ka rezervuar...

Ministri Fatmir Xhafaj: Javën e ardhshme do ketë arrestime

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka deklaruar se javën e ardhshme do të ketë një sërë arrestimesh që lidhen me grabitjen dhe tjetërsimin e...

Fevziu përshëndet vendimin e Blushit dhe Bushatit për të shkuar në...

Gazetari Blendi Fevziu gjatë një interviste për Abc Neës mbi zhvillimet e aktualitetit politik në vend dhe lëvizjet në media, ka komentuar edhe dy...

Çfarë po ndryshon për Shqiptarët në Ballkan?

Rusët kanë reaguar sërish kundër zyrtarizimit të gjuhës shqipe në Maqedoni. E kanë bërë këtë në mënyrë brutale. Nuk është çudi që rusët të...

Mesazhet në telefonin e Felajt, gjatë ‘Opinion’: Ndërhy vetë për Artën...

Që deputetët dhe drejtuesit e tjerë të PS-së që çohen nëpër studio televizive, komandohen si marioneta gjatë emisioneve prej stafeve dhe njerëzve të afërt...

Blendi Fevizu: I kërkuari në Holandë nderohet nga policia në Shqipëri

Gazetari Blendi Fevziu, i ftuar në emisionin "360 gradë" të Artur Zhejit, teksa komentonte zhvillimet aktuale në vend pas skandalit Tahiri dhe deklaratave të...

Ja çfarë shkruan dokumenti i shërbimeve italine për trafikun në Shqipëri

Ky është dokumenti i shërbimeve italine për trafikun në Shqipëri i cili u lexua sot në studion e emisionit “Opinion” nga gazetari Blendi Fevziu....

Blendi Fevziu: Rama i kërkon Tahirit të largohet nga PS, tension...

Gazetari Blendi Fevziu ka zbuluar mbrëmjen e sotme një takim mes Saimir Tahirit dhe Edi Ramës. Takimi mes tyre, sipas Fevziut ka qenë shumë...

Prapë festë tek Fevziu! Këtë herë për vajzën e madhe (FOTO)

Fiks dhjetë ditë pas ditëlindjes së Alis, paska akoma festë. Sot feston motra e madhe, gëzimi i parë i shtëpisë, Mishel. Babi Blendi postoi...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...