E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Blendi Fevziu

Etiketim: Blendi Fevziu

Rama dhe Meta, historia 18 vjeçare e tyre!

"Ka shumë që besojnë se ata do prishen, por kjo vështirë se do të ndodhë deri më 2017. Ose pak përpara zgjedhjeve, deri atë...

Koalicioni ka rënë, por Rama e Meta s’ia thonë njëri-tjetrit

A ka më realisht një koalicion qeverisës në Shqipëri?! A ka një qeverisje që zbaton një program unik apo thjeshtë dy parti që ndajnë...

Blendi Fevziu: Perse nuk ju pergjigja Berishes dhe nje fjale per...

Drejtuesi i emisionit Opinion ka dhe sot nje interviste per gazeten Panorama ku sqaron raportet ne emision me politikanet dhe shkakun se perse nuk...

Pse Berisha sulmon Fevziun,sipas lapsit të Shkullak-Bushatit?

Sot lapsi i Shkullak-Bushatit ka bere nje analize pse ish-kryeministri po sulmon Blendi Fevziun.Ja analiza e plote, sipas tyre: Sali Berisha ka thyer një tjetër...

“Klubi i milionerëve”, plas lufta Fevziu-Braçe

  Prej tre ditësh, gazetari i njohur Blendi Fevziu dhe deputeti i Partisë Socialiste,  Erjon Braçe janë përfshirë në një polemikë të ashpër. Një debat...

Historia e gazetës “KOHA JONË”

Gazeta “Koha Jonë” është e para gazetë e pavarur dhe private në Shqipëri, e cila është themeluar me datë 11 Maj 1991 në qytetin...

EDITORIAL

Policia arreston grupin kriminal më të rrezikshëm

Nën drejtimin e Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, policia shqiptare arriti të bëjë...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...