E dielë, Shtator 23, 2018
Ballina Etiketimet Blendi Fevziu

Etiketim: Blendi Fevziu

Blendi Fevziu: Një qytetar më pak në këtë Shqipëri, u prehsh...

Me pak fjalë, gazetari i njohur Blendi Fevziu i ka dhënë lamtumirën ish ministrit të Drejtësisë Luan Hajdaraga, i cili u shua këtë mëngjes...

Fundjavë VIP/E diela e Blendi Fevziut (VIDEO)

Blendi Fevziu është një ndër personazhet më të njohur të botës së ekranit në Shqipëri. Prezantuesi i programit “Opinion” zgjedh që në fundjavë, kryesisht,...

Blendi Fevziu tregon për pushimet në Peru dhe librin e ri...

Blendi Fevziu deklaron se ato do t’i bënte diku nga fundi i gushtit dhe do të iki me pushime në Amerikën Qendrore. Karaibet duket...

Pishinë dhe kopsht përrallor, njihuni me vilën luksoze të Blendi Fevziut

Të qënit një nga moderatorët më të suksseshëm shqiptar, padiskutim që e kka ndihmuar Blendi Fevziu të korrë suksese edhe në jetën personale. Gazetari ka...

Brenda festës së 49-vjetorit të Blendi Fevziut (FOTO)

Gazetari i njohur Blendi Fevziu ka festuar ditën e djeshme 49-vjetorin e tij dhe në këtë ditë speciale për të familja i ka rezervuar...

Ministri Fatmir Xhafaj: Javën e ardhshme do ketë arrestime

Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj, ka deklaruar se javën e ardhshme do të ketë një sërë arrestimesh që lidhen me grabitjen dhe tjetërsimin e...

Fevziu përshëndet vendimin e Blushit dhe Bushatit për të shkuar në...

Gazetari Blendi Fevziu gjatë një interviste për Abc Neës mbi zhvillimet e aktualitetit politik në vend dhe lëvizjet në media, ka komentuar edhe dy...

Çfarë po ndryshon për Shqiptarët në Ballkan?

Rusët kanë reaguar sërish kundër zyrtarizimit të gjuhës shqipe në Maqedoni. E kanë bërë këtë në mënyrë brutale. Nuk është çudi që rusët të...

Mesazhet në telefonin e Felajt, gjatë ‘Opinion’: Ndërhy vetë për Artën...

Që deputetët dhe drejtuesit e tjerë të PS-së që çohen nëpër studio televizive, komandohen si marioneta gjatë emisioneve prej stafeve dhe njerëzve të afërt...

Blendi Fevizu: I kërkuari në Holandë nderohet nga policia në Shqipëri

Gazetari Blendi Fevziu, i ftuar në emisionin "360 gradë" të Artur Zhejit, teksa komentonte zhvillimet aktuale në vend pas skandalit Tahiri dhe deklaratave të...

EDITORIAL

Lapsaxhinjtë, Teatri Kombëtar dhe hidrocentralet mbi Valbonë

Këto ditë po zien debati për Godinën e Teatrit Kombëtar dhe hidrocentralet që po ndërtohen mbi Valbonë. Nëse...

FORUM

Dëmet që Serbia i shkaktoi Kosovës në luftë, mbi 22 miliardë euro

Mbi 22 miliardë euro llogariten dëmet e luftës që Serbia ka shkaktuar në Kosovë para dhe gjatë...

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...