E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Blen shtëpi

Etiketim: Blen shtëpi

Blen shtëpi në moshën 20-vjeçare, vajza zbulon si ia doli

Një vajzë ka blerë shtëpinë e saj në moshën 20-vjeçare pasi mblodhi disa kursime. Jennie Corckart tregon se suksesi i saj erdhi që kur...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...