E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Blaise Matuidi

Etiketim: Blaise Matuidi

Matuidi: Rikthimi i Pogba me Juven? Bëjmë shpesh shaka …

Mesfushori i Juventusit, Blaise Matuidi në një prononcim për “La Gazzetta dello Sport”, ka folur për sezonin e ri të bardhezinjve. “Zonja e Vjetër”...

Matuidi duhet të mbajë premtimin e çmendur që bëri para Botërorit

Blaise Matuidi është rikthyer pas pushimeve nga Kupa e Botës, për të nisur një sezon të ri. Ai ishte protagonist në fitimin e Botërorit...

FOTO/ E kërkon gjithë bota, por supertalenti shkon tek Juventus

Juventus pret një përforcim nga Paris Saint-Germain. Bardhezinjtë kanë rritur interesimin për një objektiv të vjetër. Mediat italiane raportojnë se kampioni i Serie A është...

EDITORIAL

Ministri gjerman: Duam reforma konkrete e jo vetëm tortë për mua!

Që prej muajit qershor qeveria "Rama" ka deklaruar se Bashkimi Europian i ka hapur negociatat me Shqipërinë,...

FORUM

PS dhe Kushtetuta e Rilindjes

Nga: Ylli Manjani Metmorfozë.. ————— Partia Socialiste e ka patur të shenjtë Kushtetutën dhe ligjin! Sa herë juristët ngrinin zërin për...

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...