E martë, Shkurt 19, 2019
Ballina Etiketimet Bihteri

Etiketim: Bihteri

Dy aktoret turke, Bihter dhe Nihali, nuk flasin me njëra-tjetrën

Pak ditë më parë aktorja e njohur turke Hazal Kaya, celebroi dashurinë e saj me martesë. Ajo organizoi një festë madhështore me shumë të...

Çfarë ka ndodhur me Bihterin? Shikoni me vëmendje FOTOT e saj

Aktorja Beren Saat është vënë në qendër të vëmendjes së kronikave rozë në Turqi, si pasojë e një dobësimit që bie lehtë në sy. Aktroja...

EDITORIAL

Nuk flitet më për zgjedhje vendore, pa ikur Edi Rama

Zv/kryetari i LSI, Luan Rama tha këtë të hënë te "Opinion" se vendimi radikal për dorëzimin e...

FORUM

Histori të çmendura dhe fakte turpi

Nga Artan Fuga/ T’u japim vend edhe fakteve madhështore, por edhe fakteve të turpshme në historinë tonë. Kjo është...

15 konkluzione për protestën e opozitës

Nga: Roland Qafoku Vera e re në fuçinë e vjetër Rreth 5 orë demonstrim. Pa fjalime dhe pa asnjë...