E shtunë, Qershor 23, 2018
Ballina Etiketimet Bie

Etiketim: bie

Lushnjë, bie nga biçikleta në kanal dhe humb jetën

Një i moshuar ka humbur jeten në qytetin e Lushnjes. Trupi i pajetë i një 71 vjeçari është gjetur mbrëmjen e djeshme në një...

Bie nga një lartësi e madhe, në gjendje të rëndë punëtori...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të ditës së sotme, në Itali. Një punëtor shqiptar ka rënë nga një lartësi...

Mallkimi i shqiptarëve për çekët, turistja rrëzohet në kanionet e Skraparit

Një turiste çeke ka pësuar një aksident në kanionet e Skraparit. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 19:00 të mbrëmjes së djeshme dhe turistja...

Ulet me 50% përdorimi i qeseve në Tiranë

Në më pak se një muaj, nisma e ndërmarrë nga Bashkia e Tiranës për reduktimin e qeseveplastike, si një nga shkaktarët kryesorë të ndotjes...

Vëllai i 40 vjeçarit që vdiq tek rezervuari i ngrirë: Po...

Lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi gjatë mesditës në Fier, ku humbi jetën një 40 vjeçar teksa kishte tentuar që të ecte mbi...

VIDEO/ Dy makina përplasen në tunel, polici shkon në vendngjarje…bie në...

Një aksident rrugor ka ndodhur në tunelin e Vlorës, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin. Burime pranë vendit të ngjarjes bëjnë me dije...

Gruaja bie nga kati i katërt i pallatit, dyshohet se u...

Një ngjarje e rëndë ëshhtë regjistruar në orët e pasdites së sotme në qytetin e Fierit, ku një grua humbi jetën pasi u rrëzua...

Berat, 2-vjeçari bie nga ballkoni, gjyshja nuk e pa

Një fëmijë i moshës 2 vjeç është dërguar me urgjencë në spitalin e Beratit pas një aksidenti të ndodhur në shtëpi. Burimet thonë se fëmija...

EDITORIAL

Refugjatët, turistët anulojnë pushimet  verore në Shqipëri

Ideja e ngritjes së kampeve të refugjatëve nga Siria dhe Afrika e Veriut në Shqipëri ka dhënë...

FORUM

Kim Mehmeti: Shqipëria mbijeton me paratë e drogës

Nga Kim Mehmeti - Shqipëria ka filluar t’i ngjajë një plantashi të kanabisit, që mbijeton nga paratë e...

Kontratat paramartesore në Shqipëri, biznes dhe me tradhëtinë

“Derisa vdekja të na ndajë”. Ky është betimi tradicional para lidhjes së një martese, ku çifti i...