E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Bicaj

Etiketim: Bicaj

Mjafton një gol i Bicajt, Flamurtari mposht Kamzën dhe mban vendin...

Flamurtari fitoi sot Vlorë ndeshjen e javës së 7 të Kategorisë Superiore ndaj Kamzës me rezultatin 1-0. Të besuarit e Shpëtim Duros morën fitoren pas...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimeve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...