E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Bicaj

Etiketim: Bicaj

Mjafton një gol i Bicajt, Flamurtari mposht Kamzën dhe mban vendin...

Flamurtari fitoi sot Vlorë ndeshjen e javës së 7 të Kategorisë Superiore ndaj Kamzës me rezultatin 1-0. Të besuarit e Shpëtim Duros morën fitoren pas...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...