E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Beyonce

Etiketim: Beyonce

Yjet që nuk e dinit se kanë lidhje me Mbretëreshën

Shumë njerëz të famshëm në Hollivud kanë një lidhje indirekte me Mbretëreshën Elisabeth II të Anglisë. Hilary Duff dhe Mbretëresha Elizabeta II Si një kushërirë e...

Beyonce femra më e fuqishme në botë. Në listë dhe Dua...

Ajo thotë se është “Bill Gates me ngjyrë”, “e cila nuk ka parë kurrë verbër në jetën e saj të mallkuar”.  Nuk është e...

Beyonce është magjistare?

Kimberly Thompson është ish-bateristja e stafit të Beyonce, e cila sapo është tërhequr nga detyra e saj. Ajo ka kërkuar një mandat mbrojtjeje nga këngëtarja...

Jay-Z dhe Beyonce marrin “Çelsin e qytetit”

Çifti i famshëm Jay-Z dhe Beyonce kanë marrë 'Çelsin e qytetit' nga kryebashkiakja e New Orleans, LaToya Cantrell. Yjet e muzikës u nderuan për punën...

Diva Beyonce rreshton sukseset: Ka qenë vit monumental!

Diva e muzikës pop, Beyonce festoi dje 37 vjetorin e lindjes dhe duket se është më e lumtur se kurrë. Ajo bën një jetë...

Nga faraonët te Beyonce, pse përdornin motive leopardi? (FOTO)

Në një foto bardhezi të viteve 1950, këngëtarja dhe aktorja Ertha Kit shihet e veshur me një kostum të dekoruar me motiv leopardi. Ajo...

Sherr në koncertin e Beyonce, fansi i dehur ngjitet në skenë,...

Koncerti i divës botërore është përfshirë në një kaos mbrëmjen e kaluar. Gjithçka ka ndodhur pasi një fans i dehur është futur në skenë...

Beyonce bëhet virale në internet (VIDEO)

Edhe mbretëreshat si Beyonce mund ta humbin kurorën e tyre. Gjatë një performance në koncertin në Nashville ajo humbi ekuilibrin nga takat dhe ishte...

Beyonce rrëfen vështirësitë e saj mbas lindjes

Së fundmi diva e muzikës Beyonce është shfaqur në kopertinën e revistës “Vogue” me një makiazh të lehtë dhe kjo jo pa qëllim. Këngëtarja rrëfen...

50 shprehje nga Beyoncé

Çdo njeri që ka investiguar të paktën një herë të vetme Instagram-in e divës së muzikës, e ka vënë re që ajo poston rrallë,...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

Rama ka shpresë të shkatërrojë reformën në drejtësi me zvarritje

Nga: Spartak Ngjela Ja kontradiktat e brendshme të gjendjes aktuale në Shqipëri. Koha po ecën drejt kthjellimit të vetëdijes së...

Darka plot “helm” e Thaçit dhe Haradinajt te shtëpia e Pacollit

Nga Berat Buzhala Të hënën që e kemi lënë prapa Presidenti Thaçi dhe Kryeministri Haradinaj, përmes intervistave televizive, në...