E martë, Nentor 13, 2018
Ballina Etiketimet Besnik Mustafaj

Etiketim: Besnik Mustafaj

Besnik Mustafaj: Edi Rama, një person hakmarrës primitiv

Ishte pikërisht kandidimi i Sherefedin Shehut në zgjedhjet e pjesshme në Dibër, që riktheu pas shumë vitesh, ish-Ministrin Besnik Mustafaj në arenën politike. Si pjesë...

Lulzim Basha rikthen shkrimtarin, ndërsa Edi Rama largon shkrimtarin

  Zgjedhjet në Dibër kishin lajmin kryesor këto ditë pjesëmarrjen në fushatë të ish-ministrit dhe ish-deputetit të PD-së, Besnik Mustafaj. Pas një largimi prej 9...

Besnik Mustafaj: PD i ka të gjitha mundësitë të kthehet në...

Edhe pse prej shumë vitesh nuk ishte shfaqur në ndonjë aktivitet publik të PD, Besnik Mustafaj heziton ta quajë rikthim pjesëmarrjen në mitingun prezantues...

PD hap në Dibër fushatën, Mustafaj: “Rama nuk do rini por...

Partia Demokratike ka hapur sot fushatën elektorale në mbështetje të kandidatit të saj Sherefedin Shehu për postin e kryebashkiakut. Nga sheshi kryesot i Dibrës, Nënkryetari...

Sherefedin Shehu, rikthen pas 9 viteve mungesë në politikë, Besnik Mustafajn

Zgjedhjet në Dibër, janë kthyer në betejën e partive kryesore e jo vetëm. Kandidati i opozitës, Sherefedin Shehu, duket se ka rikthyer në arenën...

EDITORIAL

Rama pranon fajin: Kushtetutën e shkela!

Kryeministri ka vetëm një rrugëzgjidhje; t’i kërkojë falje publike Presidentit për sulmet e padrejta dhe të lirojë...

FORUM

Rrëfimi i rrallë, çfarë thoshte Mid’hat Frashëri në 1946: Komunizmi, ja çfarë e pret Shqipërinë!

“Enver Hoxha dhe banda e tij përgatisnin plane në ç’mënyrë ta bëjnë Shqipërinë një provincë serbe, edhe...

100 Vjet mbas Luftës së Parë Botërore–Mësime për të mos u harruar

Pjesa II- Ballkani “Fuçi Baroti” i Evropës  Prof. Lisen Bashkurti Gadishulli Ballkanik nisi të përfshihej në destabilitet gjatë dhe...