E mërkurë, Nentor 21, 2018
Ballina Etiketimet Besnik Mustafaj

Etiketim: Besnik Mustafaj

Arrestimi i Fran Frrokajt, Besnik Mustafaj: E dëmton PD-në, nuk ka...

Analisti Besnik Mustafaj, njëherësh ish-ministër i Jashtëm në kohën e qeverisë Berisha, ka komentuar arrestimin e kryebashkiakut të Lezhës, Fran Frrokaj dhe një numri...

Besnik Mustafaj: Humbja e tretë në zgjedhje do ishte “vdekje politike”...

Ish-ministri dhe ish-deputeti demokrat Besnik Mustafaj, njëherësh ish-ministër i Jashtëm në kohën kur qeverisë Sali Berisha, thotë se pas muajit prill Partia Demokratike duhet të...

Mustafaj: Nëse Basha humbet zgjedhjet lokale, kjo do ishte ‘vdekja e...

Besnik Mustafaj është ndalur sot tek zgjedhjet vendore që pritet të zhvillohen vitin e ardhshëm. Ish-ministër i Jashtëm në kohën kur qeverisë Sali Berisha,...

Lobimi rus, Mustafaj në krah të Bashës: Hiqja PD këtë njollë...

Themeluesi i Partisë Demokratike, Besnik Mustafaj i konsideron shpifje akuzat e qeverisë për lidhje të fshehta të lidershipit të PD-së me Rusinë. Drejtimi i...

Mustafaj: Basha i paaftë për të bërë analizë në PD, Patozin...

Ish-ministri dhe ish-deputeti i PD, Besnik Mustafaj ka komentuar mbledhjen e Kryesisë së PD si dhe situatën në selinë blu. Mustafaj tha se mbështet...

Negociata me Greqinë. Mustafaj: Meta ndihmon transparencën, Bushati jep shenja padurimi

Ish-ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj, ishte i ftuar në rubrikën “Opinion” në studion e televizionit News24, ku ka folur rreth negociatave Shqipëri-Greqi, për kufirin...

Besnik Mustafaj i bashkohet Bashës në protestë

Megjithëse me qëndrime shpesh herë kritike ndaj vendimeve të kreut të PS-së, Besnik Mustafaj do i bashkohet kauzës së opozitës në protestën e nesërme...

Mustafaj: Ja pse protesta e 27 janarit është e veçantë

Ish-ministri i Jashtëm i Shqipërisë, dhe ish-deputeti demokrat Besnik Mustafaj, ka bërë një analizë të detajuar të asaj se çfarë do të ndodhë në...

Mustafaj: Situata në Shqipëri po përkeqësohet

Një nga themeluesit të Partisë Demokratike, Besnik Mustafaj, njëherësh ish-ministër i Jashtëm i Shqipërisë, i ftuar në studion e televizionit News 24, ka komentuar...

Mustafaj tregon batutën e shkodranëve: Tani do votojmë Ramën, se e...

Shkrimtari Besnik Mustafaj ka rrëfyer sot momente të veçanta nga jeta e tij, fëmijëria, studimet, krijimtaria, si dhe përfshirja në politikë. Në emisionin “Vila...

EDITORIAL

SHBA kundër kryeministrit Rama, s’ka falje për Tahirin

Ambasada Amerikane në Tiranë ka dalë dje hapur kundër qëndrimit të kryeministrit Edi Rama lidhur me procesin...

FORUM

Rusia nuk është aleate por shfrytëzuese e Serbisë

Nga Janusz Bugajski - Ndryshe nga besimi i përgjithshëm, Serbia dhe Rusia nuk kanë një aleancë të ngushtë...

Shumë lajme në median online janë vetëm shpifje

Nga Bernd Borchardt* Prezenca e OSBE-së në Shqipëri është e përfshirë në zhvillimin e medias në Shqipëri që...