Ballina Etiketimet Besiktas

Etiketim: Besiktas

Karius çmend femrat turke: Në Angli nuk e kisha këtë mbështetje!

Loris Karius braktisi Liverpoolin të filluar një aventurë të re në kampionatin turk, ku është huazuar për dy vite te “gjigantët” e Besiktasit. Stambolli...

Formacionet e mundshme: Bajern – Besiktas

Sot në orën 20:45 Bajerni i Mynihut do të presë në “Allianz Arena” skuadrën e Besiktasit në ndeshjen e parë të vlefshme për fazën...

Pas shortit, reagon Bajerni. Shikoni si tallet me Besiktasin

Shorti i Champions Leagues është treguar “bujar” me Bajernin e Mynihut që do të luajë kundër turqve të Besiktasit. Pas shortit, kampionët e Gjermanisë kanë...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...