E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Berisha

Etiketim: Berisha

Berisha: Ja ‘strofulla’ ku fshihet Klement Balili, shihni fytyrat e korrierëve...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar sot një foto dhe mesazh nga qytetari dixhtal, ku shfaqet Klement Balili, i cili është shpallur në kërkim ndërkombëtar...

Berisha “hedh” Ramën në vendin e merituar…në WC!

Shoqëria civile ka kundërshtuar ligjin e miratuar në kuvend për mbetjet, dhe pritet që në 1 tetor të nisin protestat për të kërkuar shfuqizimin...

Berisha: Të njoftojmë aleatët për kanabisin. Miniera e floririt për ISIS...

Pas deklaratave të kryeministrit Edi rama, i menjëhershëm ka qenë reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha. Nga foltorja e Kuvendit, Berisha pohoi se Shqipëria tashmë është...

Edi Rama: Ti Sali Berisha të vret natën dhe të qan...

Seanca e së enjtes ka nisur me replika për ligjin e plehrave, kultivimin e hashashit dhe debate për largimin e investitorit të huaj, Faad...

Berisha: Në telefonin e pilotit u gjetën numra zyrtarësh të qeverisë....

Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet i bindur se avioni që ra në Ishëm do të shërbente për transportimin e drogës, për llogari të njerëzve të...

“Dëshmia e ish-gardistit Zamir Brahimi: E vërteta e tritolit në makinën...

Deputeti demokrat Sali Berisha ka publikuar një denoncim, që sipas tij ka mbërritur në adresën e tij nga ish-gardisti që zbuloi lëndën plasëse në...

Berisha: Mafia e qeverisë tentoi vrasjen e biznesmenin që investon në...

Biznesmeni libanez me pasaportë amerikane, Faad Mitri, u rrah sot në Tiranë në mënyrë barbare nga persona ende të paidentifikuar. Sipas policisë, ngjarja ka...

Maturantët, Berisha publikon 17 mesazhe: Edi e Lindita po i detyrojnë...

“Maturantët, por dhe prindër dixhitalë denoncojnë dyshen Edi-Lindita që shkatërroi ëndrrat e tyre, mbylli dyert e universiteteve publike për studentët edhe të ekselencës, –...

Berisha nga Vatikani: Shenjtërimi i Nënë Terezës, kurorë me diamante

Ish-kryeministri Sali Berisha pjesëmarrës në koncertin për nder të Nënë Terezës, deklaroi se shenjtërimi i saj përbën kurorën me diamante të kontributit të kombit...

“Shqiptarët të festojnë, Berisha nuk ka më shpresë”

Nga Spartak Ngjela Shqiptarët duhet të fillojnë festën e çlirimit real të tyre. Mbrëmë, pas një historie të hidhur njëqindvjeçare, shqiptarëve iu dha mundësia e çlirimit...

EDITORIAL

Presidentit Meta për “Deutsche Welle”: Opozita një hap pas, kryeministri dy hapa prapa

Presidenti Meta ishte në Gjermani në Konferencën e Sigurisë, ku takoi kancelaren gjermane Merkel si dhe u...

FORUM

Andi Bushati: Donika Prela, një arsye më shumë pse duhen djegur mandatet

Nga Andi Bushati  - Në kulmin e debateve për djegjen e mandateve të opozitës, një ngjarje në dukje...

Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese

Nga Albert Vataj SOT 28 VITE MË PAS Rrëzimi i një busti dhe pamundësia e ndërtimit të një shprese Cili...