E entje, Shtator 20, 2018
Ballina Etiketimet Berisha

Etiketim: Berisha

Ish-deputetja kosovare: Thaçi me Nanon ndaluan vizitën e Berishës në Kosovë

Ish-deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli ka thënë se Sali Berisha nuk ishte lejuar të hynte pasluftës në Kosovë pasi pengesë ishin...

VIDEO-Denoncimi: Krim i rëndë mjedisor te Shkalla e Tujanit, plehrat dhe...

Lumi te Shkalla e Tujanit është dëshmia e krimeve mjedisore që kanë përfshirë shumë rajone të vendit. Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar videon e një qytetari...

Berisha: 6 vulat e zeza të DASH i përplasen në fytyrë...

Raporti i Departamentit Amerikan të Shtetit, nxorri edhe njëherë në dukje se si krim, problemi i pronave dhe korrupsioni vijojnë të lulëzojnë në Shqipëri,...

Berisha: Dielli perëndoi përgjithmonë për Adem Demaçin!

Ish-kryeministri Sali Berisha në një mesazh ngushëllimi për familjen e Adem Demaçit, e ka cilësuar atë "Mandel i Europës". Mesazhi i ish-kryeministrit Sali Berisha: Të dashur...

Berisha ironizon institucionin: Prokuroria e Durrësit, Shpella e artë e Mafies!

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka ironizuar institucionin kryesor të drejtësisë në vend, Prokurorinë e Durrësit, e cila kohët e fundit është kthyer në qendër të vëmendjes...

Berisha: Deti po i shitet Greqisë, shqiptarët të ngrihen

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar mbrëmjen e sotme lidhur me ngjarjen e ndodhur sot në Komisionin e Jashtëm, ku kryetarja Mimi Kodheli e mbylli...

Mesazhi i Berishës për Fadil Hasën: Dielli perëndoi pergjithmonë…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të aktorit të madh të humorit, Fadil Hasa. Në një postim në Facebook, ish-kryeministri...

Berisha: Rama më i diskredituari në Samitin e NATO-s, lëpihej e...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sulmuar pasardhësin e tij Edi Rama, lidhur me vizitën e këtij të fundit në Samitin e NATO-s. Në një reagim në...

Berisha: Anija që u arratis nga Durrësi bënte kontrabandë cigaresh

Ish-kryeministri Sali Berisha shkruan sot se anija që u arratis nga Porti i Durrësit bënte kontrabandë cigaresh, duke nxjerrë edhe emrat e personave për...

Berisha akuzon Ramën: Impiantin në Vlorë e inaugurova unë në 2013

Ish-kryeministri Sali Berisha akuzon kryeministrin Rama, se po fyen edhe me teveqelet me gënjeshtrën sipas tij të radhës, inaugurimin e fundit që bëri dje...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Arkitekti i Ramës dhe arkitekti i Hitlerit

Nga Aurel Plasari/ Po “arkitektë oborri” nuk paska? Ashtu si ka pasur dhe ka “poetë oborri”, “piktorë oborri”...

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...