E premte, Shkurt 22, 2019
Ballina Etiketimet Berisha

Etiketim: Berisha

Berisha në Kuvend: Bosnja mori nga Shqipëria e Kroacia barut e...

Ish-Kryeministri Sali Berisha deklaroi nga Parlamenti se, gjatë luftës në Bosnje, Bosnja ka marrë nga Shqipëria barut dhe gjyle kundër serbëve. Deklarata e Berishës...

Berisha sulmon Baton Haxhiun: Një racist, ndërmjetës midis Ramës e Vuçiçit

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në "Temproa" nga Sonila Meço në Ora News, hodhi akuza të ashpra ndaj gazetarit kosovar Baton Haxhiu. "E vërteta është...

Berisha: Shqipëria rrezikon çeljen e negociatave për herë të tretë

Ish-kryeministri Sali Berisha i ftuar në "Temproa" nga Sonila Meço në Ora News, tha se Shqipërisë rrezikon të mos i hapen negociatat sërish, ndërsa...

Berisha në mbështetje të grevës së pedagogëve: Po bëjnë historinë!

Ish-kryeministri Sali Berisha ka dalë në mbështetje të grevës së pedagogëve të Shekencave Sociale. Në një postim në facebook, Berisha bën thirrje që kësaj...

Seanca, Shehi: Sa herë është në hall, Rama merret me Berishën

Për Dashamir Shehin seanca plenare e së enjtes ishte një turp për të cilin mban përgjegjësi vetëm Edi Rama. I ftuar ne emisionin “Kjo...

Thaçi sfidon Berishën, e fton në debat televiziv për marrëveshjen Kosovë-Serbi

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, do të jetë i ftuar, sonte në orën 21:00, në emisionin “Të Paekspozuarit”, në News24, përballë analistëve Fatos Lubonja...

Berisha: Rama kyçi parlamentin për shkarravinat e tij. Mesazhi që mori...

Nga foltorja e Parlamentit, ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar maxhorancën se bllokoi Kuvendin të enjten e kaluar për “shkarravinat” e kryeministrit Edi Rama, i...

Video/ Berisha: Rama organizoi përleshje mes studentëve dhe FRESSH

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë një video në faqen e tij të “Facebook”, ndërsa shkruan se bëhet fjalë për një student të dhunuar. Berisha...

FOTO/ Kundër ndarjes së Kosovës, ish-kryeministri Berisha pret Edita Tahirin

Ish-kryeministri Sali Berisha ka pritur ditën e sotme, ish-kryenegociatoren e Republikës së Kosovës, Edita Tahiri. Gjatë këtij takimi është diskutuar për idenë e rrezikshme të...

Cakaj i lidhur me litar pas Ramës, Berisha “zbërthen” karikaturën

Një karikaturë të publikuar nga Bujar Kapexhiu, ku kryeministri i vendit Edi Rama shfaqet duke u betuar në Kushtetutë, ndërsa në pjesën e pasme...

EDITORIAL

Shqipëria drejt kaosit total. Ndërkombëtarë, ndërhyni!

-Opozita, pas deklaratës së kryeministrit Rama, ka vendosur të radikalizojë qëndrimet në lidhje me protestat. Nuk do...

FORUM

Astrit Patozi: Shqipëria nuk do digjet, Rama e Basha hëngshin kokën me njëri-tjetrin

Nga Astrit Patozi SHQIPËRIA NUK DO TË DIGJET, EDHE PSE "BIJTË E SHQIPES" I KANË MARRË NË DUAR...

Sonila Meço: Shqiptarëve u ka “ngordhur” nervi i protestës

Nga Sonila Meço “Anketa Europiane e Cilësisë së Jetës e hartuar nga Komisioni Europian, në shtatorin e kaluar...