E mërkurë, Nentor 14, 2018
Ballina Etiketimet Berisha

Etiketim: Berisha

“Heqin shqiponjat dhe mbajnë bunkerët”, Berisha: Simboli i Ramës

Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se bunkeri është simboli i kryeministrit Edi Rama që e quan vazhdimisht në statuset e tij Zografi i dytë. Sot Berisha...

Denoncimi te Berisha: Drejtori i postës së Vlorës i korruptuar, na...

Në adresë të ish-Kryeminsitrit Sali Berisha ka mbërritur një denoncim për një drejtues të postës së Vlorës. Deputeti demokrat ka bërë publik denoncimin e qytetarit...

Berisha: Kreu i Transporteve mik i Tahirit, merret me droge

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të “Facebook”-ut mesazhin e qytetarit dixhital, ku ky i fundit denoncon drejtorin e Transportit në...

FOTO/ Berisha: Për mafiozin Sadri Abazi zbatohet vetëm ligji i mafies!

Ish Kryeministri Berisha ka shpërndarë në faqen e tij në facebook një mesazh ardhur në adresë të tij ku bëhet fjalë për biznesin e...

“Një mirëmëngjes nga Shkodra për Ramën”

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video të ardhur nga Shkodra në adresë të tij për t’i thënë mirëmëngjes kryeministrit Edi Rama. Në video...

Berisha: Rama në overdozë, humbet vetëdijen gjatë transmetimit live

Edi Rama humbet vetëdijen në transmetim live, është nën overdozë. Kështu shkruan ish-Kryeministri Sali Berisha, i cili ka publikuar edhe një foto të Edi Ramës...

Kur do e vrasësh “Babën politik”? Çfarë thotë Basha për Berishën

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha mbrëmjen e sotme i është përgjigjur dhe “pyetjes që vret”, të bërë nga Arjan Çani në “Zonë e...

Ironi me Dakon, Berisha publikon foton: Duar akullori i PS

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar kreun e Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako. Pas deklaratave të këtij të fundit, ku shprehej 1 javë më parë se...

Vrasja në Bularat. Berisha: Ndal histerisë antishqiptare dhe antigreke. Të hetohet

Ish-kryeministri, Sali Berisha ka reaguar për vrasjen e ekstremistit grek, 35-vjeçarit Konstantinos Kacifau në fshatin Bularat. Ish-kryeministri mbështet vrasjen nga ana e policisë, duke...

Berisha mesazh të ndjerë për ndarjen nga jeta të Profesor Flamur...

Ish-kryeministri Berisha ka shprehur dhimbjen e tij për ndarjen nga jeta të Profesor Flamur Tartarit. Në një postim në rrjetet sociale, Berisha shkruan se me...

EDITORIAL

Arresti për ish-kryeministrin maqedonas sinjal edhe për Shqipërinë

Ish-kryeministri autoritar dhe arrogant maqedonas, Nikoll Gruesvki tashmë jo vetëm që kërkohet të arrestohet nga gjykata penale...

FORUM

Blendi Fevziu: Mid’hat Frashëri i fali Shqipërisë gjithçka kishte

Nga Blendi Fevziu -Më 4 mars 1929, 89 vjet më parë, një burrë i veshur shik, me...

“Shpellarët” kundër barbarëve

Nga Oerd Bylykbashi Prishja e shtëpive të banorëve të Unazës së Madhe është antikushtetuese, jo thjesht e paligjshme...