E mërkurë, Shkurt 20, 2019
Ballina Etiketimet Berberi

Etiketim: Berberi

Kokainë tek berberi, pranga 3 furnizuesve shqiptarë të drogës. Fitime 500...

Një operacion i madh i policisë italiane në Novafeltria, ka goditur një grup që merrej me transportin dhe tregtimin e lëndëve narkotike. Operacioni që përfundoi...

Humor/Koncesioni i leshit

Nga Agim Xhafka -Berberi i Fierit është akoma në qiell të shtatë. Tani iu harrua mbiemri. Berberi i Ramës e thërrasin dhe e tregojnë me...

VIDEO/ Kryeministri Rama del i rruar e i qethur nga berberi,...

Kryeministri Edi Rama është një nga politikanët dhe personalitetet e pakta, që thyen çdo tabu. I zhveshur nga komplekset Rama nuk nguron të publikojë...

Berberi i “pret” veshin aksidentalisht 10 vjeçarit

Jude Sannicandro një berber nga Florida i cili profesionin e tij e ushtron në Napoli të Italisë, së fundmi ka bërë një shaka të...

EDITORIAL

Kryeministri Rama plan sekret për të shkuar në zgjedhje për 45 ditë

Edi Rama është zënë në një çark, papritur, dhe akoma nuk e ka marrë veten nga vendimi...

FORUM

Nesër qytetarët të marrin mbrapsht Parlamentin e vjedhur nga bandat

Nga Klevis Balliu Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...

Klevis Balliu: Nesër qytetarët kanë detyrimin ndaj vendit të marrin mbrapsht Parlamentin

Nga KLEVIS BALLIU/  Duke ndjekur dje disa emisione politike, konstatova klithmat e disa analistëve dhe antarëve të mazhorancës...