E hënë, Nentor 19, 2018
Ballina Etiketimet Berberi

Etiketim: Berberi

Humor/Koncesioni i leshit

Nga Agim Xhafka -Berberi i Fierit është akoma në qiell të shtatë. Tani iu harrua mbiemri. Berberi i Ramës e thërrasin dhe e tregojnë me...

VIDEO/ Kryeministri Rama del i rruar e i qethur nga berberi,...

Kryeministri Edi Rama është një nga politikanët dhe personalitetet e pakta, që thyen çdo tabu. I zhveshur nga komplekset Rama nuk nguron të publikojë...

Berberi i “pret” veshin aksidentalisht 10 vjeçarit

Jude Sannicandro një berber nga Florida i cili profesionin e tij e ushtron në Napoli të Italisë, së fundmi ka bërë një shaka të...

EDITORIAL

Basha:15 oligarkë marrin 2,2 miliardë euro nga buxheti i shtetit dhe 150 milion euro çdo vit

Lulzim Basha sot ka qenë i prerë dhe më i drejtëpërdrejtë se çdo herë kohët e fundit....

FORUM

10 sfidat e Ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshaj

Nga Roland Qafoku Colin Powell ishte gjenerali me 4 yje i ushtrisë amerikane, por edhe kur u emërua...

Për 28 Nëntorin Skënderbejan

Nga Heral A. Saraçi Po përkujtojmë 550 vjetorin Heroit tonë Kombëtar Skënderbeut. Kjo ngjarje e shënuar mbarëkombëtare po...