E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Ben Blushi

Etiketim: Ben Blushi

Manipulimet e zgjedhjeve. Ben Blushi: Ja si u vodhën votat e...

Kreu i LIBRA, Ben Blushi ka publikuar sot fakt që dëshmojnë për manipulime skandaloze të votave në Qarkun e Tiranës. Në një shënim në Facebook,...

Blushi paralajmëron sezon të ashpër politik: Në shtator bashkojmë opozitarët

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi paralajmëron një sezon të ashpër politik me nisjen e shtatorit që përkon dhe me nisjen e legjislaturës së Kuvendit...

Ben Blushi: Ja si u vodhën votat e LIBRA

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, ka ndarë me miqtë në rrjetet sociale historinë e njërit prej kandidatëve të partisë së tij në zgjedhjet e...

Blushi mbledh koordinatorët e LIBRA-s: Vendimi që morëm

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi që doli pa mandat në zgjedhjet e 25 qershorit ka folur sot në lidhje me të ardhmen e kësaj...

Ben Blushi merr këtë vendim për Libra-n

Zgjedhjet përfunduar dhe Libra përveç 20 mijë votave, nuk mundi që të marrë një vend në Kuvend. Edhe vetë Ben Blushi mbeti jashtë parlamentit...

LIBRA nuk siguroi mandat, Blushi: Kanarina fluturoi, por…

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi, nuk ka mundur të sigurojë një mandat deputeti në Kuvendin e Shqipërisë. Ndonëse ka marrë rreth 19 mijë vota...

“Exit Rama”, Blushi flet me shifra: Mungojnë 200 mijë vota për...

Kreu i LIBRA-s, Ben Blushi ka reaguar lidhur me disa sondazhe paraprake që janë publikuar në media, ndërsa ai ironizon këto të dhëna. Në një...

Ben Blushi reagon për Exit Poll-et: Ramës dhe Rilinjdes i mungojnë...

Kreu i Libra-s Ben Blushi ka reaguar në lidhje me të dhënat e bëra publike nga exit pollet. Sipas  Ben Blushit, mungojnë 200 mijë...

Blushi: 18 arsyet pse duhet të votoni nr. 18, LIBRA-n

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi, ka ftuar të gjithë qytetarët shqiptarë që në 25 qershor të votojnë forcën e tij politike. Blushi ka renditur 18...

Blushi është shumë supersticioz, zbulon lidhjen e tij me numrin 7

I ftuar sot në emisionin e pasdites tek “Rudina”, Ben Blushi foli për jetën e tij brenda dhe jashtë politikës. Teksa fliste për etapat...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...