E mërkurë, Shtator 19, 2018
Ballina Etiketimet Bella Thorne

Etiketim: Bella Thorne

Hajdutët vjedhin sende me vlerë 150 mijë dollarë në shtëpinë e...

Aktorja Bella Thorne ka patur dy përpjekje për vjedhje në vilën e saj 2 milionë dollarëshe në Kaliforni gjatë dy muajve të fundit. Sipas TMZ,hajdutët...

Bella Thorne tepër transparente në Coachella

Aktorja e famshme Bella Thorne iu bashkua shumicës së yjeve të Hollywood gjatë fundjavës në Coachella. Dhe mbrëmjen e së dielës 20-vjeçarja si gjithmonë guxoi...

Aktorja e njohur: Jam abuzuar seksualisht deri në moshën 14 vjeçare

Aktorja e njohur, Bella Thorne ka zbuluar përmes një postimi në rrjetin social Instagram se është abuzuar seksualisht deri në moshën 14 vjeçare, transmeton...

Aktorja 20-vjeçare zbulon se është abuzuar seksualisht

Bella Thorne ka zbuluar se është abuzuar seksualisht. Aktorja 20-vjeçare ka bërë një postim ditën e premte në rrjetin social “Twitter”, përmes të cilit ka...

Bella Thorne zbulon dy tatuazhet provokues

Ajo ka zbuluar një pjesë të tatuazhit të ri në shpatull ku shkruhej “I Love You (të dua)”, ditën e mërkurë. Por ditën e nesërme...

Vazhdojnë “çmenduritë” e Bella Thorne

Ajo është aktore dhe ka me mijëra fansa në “Instagram”, të cilët tashmë nuk habiten më nga postimet dhe çmenduritë e Bella Thorne. 20-ka postuar...

Bella Thorne shfaqet provokuese në kopertinën e revistës GQ

Bella Thorne pothuajse është zhveshur e tëra për të realizuar fotografitë për revistën GQ. 19 vjeçarja është shfaqur e veshur në të brendshme tejet seksi...

Kujdes Bella!

Bella Thorne njihet për guximin e saj në veshje dhe stilin e veçantë Dhe këtë herë ka tronditur me veshjen e saj. Këngëtarja dhe aktorja e...

Bella Thorne pozon topless

Ajo shpesh herë përshëndet fansat e saj në Instagram me foto provokuese. Bëhet fjalë për bukuroshen Bella Thorne e cila këtë herë ka vendosur...

Bella Thorne “guxoi” me bluzen transparente

Aktroja Bella Throne ka guxuar në daljen e  saj të fundit me bluzen e saj transparente. 19 -vjeçarja duket mjaft e qetë para aparatëve...

EDITORIAL

Basha: Do përgjigjesh me kokë zoti Kryeministër! Vasili: Rama, i pa shpresë!

Një aksion i Inspektoriatit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit në zonën e Jalës në Vlorë është kthyer...

FORUM

Marrëdhëniet Shqipëri-Greqi, duhet të ndryshojnë në rrënjët e tyre

Nga Artur Zheji - Incidenti që më ndodhi në studion e Emisionit 360gradë, ku si pasojë e përplasjes së fortë...

Lubonja për Teatrin: Mazhoranca nuk do të tërhiqet nga shembja, duhet rezistencë fizike

Analisti Fatos Lubonja deklaron se duhet rezistencë fizike për të ndaluar shembjen e Teatrit. Lubonja u shpreh se...