E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Bebe Rexha

Etiketim: Bebe Rexha

Arrin 6 milionë ndjekës në Instagram: “Tërbohet” Bebe Rexha, ja çfarë...

Këngëtarja me famë botërore Bebe Rexha ka arritur plot 6 milionë ndjekës në rrjetin social Instagram.  Dhe këtë moment Bebe e ka festuar lajmin e bukur për të...

Bebe Rexha provon profesionin si grimiere

Bebe Rexha njihet si këngëtare e mirë, por edhe një person që shkakton shumë të qeshura. Ajo ka shkuar në studion e grimierit shqiptar, Mario...

Bebe Rexha habit publikun në mes të koncertit: Vagina ime po...

Bebe Rexha ka dhënë një shfaqje të dyfishtë para publikut, teksa performonte dhe nuk ia kurseu as vetes e as publikut një moment që mund...

Habit Bebe Rexha, maskohet si plakë dhe flet shqip në videon...

Ajo është një këngëtare shqiptare me famë botërore, por së cilës nuk i mungon aspak as sensi i humorit. Bebe Rexha ka publikuar një...

Albumi i dibranes, ndër më të dëgjuarit në botë

Bebe Rexha po shënon sukseset e saj të mëdha pa u ndalur. Bukuroshja nga Dibra që gjithmonë është krenare me prejardhjen e saj, ka...

Bebe Rexha feston ditëlindjen, urimi i Rita Orës

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka festuar dje 29-vjetorin e lindjes. Ylli i muzikës pop ka pranuar shumë dhurata midis tyre ato nga vëllai...

Bebe Rexha “kthehet” në detergjent

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar disa imazhe të krijuara nga fansat e saj, por që shkaktojnë shumë të qeshura. Aty duket si 28-vjeçarja ‘kthehet’...

Bebe Rexha, bashkëpunimi më i mirë në MMVA-s

Fituesit e iHeartRadio MMVAs 2018 u zbuluan mbrëmjen e së dielës. Me më shumë çmime në shtëpi shkuan Shawn Mendes dhe Drake. Në event...

Sot është këngëtare me famë botërore,e njihni?

Është kthyer në trend tashmë nxjerra e fotove të fëmijërisë dhe publikimi  i tyre në Instagram nga shumë artistë dhe këngëtarë. Një foto të tillë e ka publikuar në...

E njihni? Vajza në foto është një ndër këngëtaret më të...

Vajza në foto sot është një ndër këngëtaret më të kërkuara të momentit. Nëse nuk e keni njohur akoma, ajo është Bebe Rexha. Ndërsa jemi mësuar...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimëve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Winston Churchill, Zyrih 1946: “Tani, unë ju them: Le të ngrihet Evropa!”

Duhet t’i jepet fund ndëshkimit. Duhet të vijë ai që Gladstone e quajti vite më parë “Akti...

BIRN: Frikë apo përplasje e brendshme: Marku shkëmben akuza me prokurorët

Nga Gjergji Erebara/BIRN/ Prokurorja e Përgjithshme e Përkohshme, Arta Marku deklaroi të premten se frika është shkaku i...