E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Baste

Etiketim: baste

Rashica pasuron një tifoz me vlerën 250 mijë euro

Milot Rashica i dhuroi fitoren skuadrës së tij ndaj Werder Bremen në duelin ndaj Eintracht Frankfurt, por sulmuesi i Kosovës pasuroi edhe një tifoz...

Baste dhe drogë, në pranga pronari i një pike lotoje (VIDEO)

Policia ka finalizuar me sukses operacionin “Basti i Fundit” në Kavajë, duke vënë në pranga pronarin e një pike bastesh pasi akuzohet për “Prodhim...

E ardhmja në dorë të bixhozçiut Kryeministër!

Nga: Dritan Kaba Emisionet sportive drejt marrëzisë! Vetëm per baste dhe skedina, aspak për sport. ”Fundi i marrëzisë” është një marrëzi e të gjithëve. Vetëm baste. Jeta...

Botërori i futbollit nën rrezikun e manipulimit nga kompanitë e basteve

Në shumë kampionate europiane, e jo vetëm, ka patur manipulime të ndeshjeve në raport me interesat e kompanive të basteve. Ekipe të mëdha janë...

Memaliaj, qyteti i bixhozit. 1 në 3 meshkuj në lloto

Në të gjitha qytezat e vogla të Jugut të vendit pikat e llotove, basteve sportive dhe lojërave të fatit janë duke u shtuar me...

“Marrëzia” vazhdon edhe në Durrës

Moria e pikave të lojërave të fatit dhe basteve sportive kudo nëpër qytet, po dhe fare pranë shkollave është kthyer në shqetësim edhe për...

Dështon aksioni i Ramës, shqiptarët lënë 140 milionë dollarë në vit...

Sa më i varfër të jesh aq më shumë shpreson që të bëhesh i pasur sa më shpejt. Në të gjithë botën njihet lidhja...

Gafë e kompanisë së basteve në Angli, kuoton për stolin trajnerin...

Shkarkimi i trajnerit të Birmingam City-t është bërë shkak për një gafë të pafalshme në Angli, Skuadra që militon në “Championship”, ose kategoria e dytë...

Bastet e çmendura në Tanzani, humbësi i dorëzon gruan fituesit

Nga Afrika vijnë bastet më të çmendura. Në ndeshjen derbi mes Simba SC-Young African SC, dy tifozë i kanë tejkaluar parashikimet me mënyrën sesi...

Bastet/ Kofiçente të çuditshme për ndeshjen e Shqipërisë

Një anomali e çuditshme është vënë re ne parashikimet e basteve për kombëtaren tinë. Nëse dikush do të vërë bast 100 euro për fitoren...

EDITORIAL

Deklaratë e 10 prokurorëve të Krimeve të Rënda dhe deklarata e Arta Markut

Në prokurori nuk ka qetësi, ka plasur rrëmuja. Shkak është bërë fillimi i masës disiplinore ndaj 10...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...