E premte, Nentor 16, 2018
Ballina Etiketimet Bashke

Etiketim: bashke

Basha: Opozita e bashkuar në zgjedhje

Pas Monika Kryemadhit, edhe Lulzim Basha u shpreh se opozita jetë e bashkuar në zgjedhje. ''Opozita do të dalë e bashkuar në zgjedhje. Do të...

Bella dhe The Weeknd janë bashkë, kjo video e tregon më...

Besojmë e mbani mend ç’ndodhi me telenovelën Bella- The Weeknd. Nëse jo, ideja është kjo: Bella dhe The Weeknd ishin bashkë, më pas u...

Na bënë veshët apo Eminem dhe Nicki janë vërtet bashkë?

Ndër vite, Nicki Minaj është përfshirë në romanca të shumta me reperë, përfshirë këtu Drake apo Meek Mill. Së fundmi po flitej kudo se...

Kryeprokurori i SHBA-së thirrje Ballkanit: Bashkë për të luftuar krimin

Kryeprokurori amerikan, Jeff Sessions shprehu dëshirën e SHBA-ve për të bashkëpunuar më tepër me Ballksanin në luftën kundër krimit. Në një takim të zhvilluar...

Çiljeta shkëlqen në ditëlindjen e ”burrit” (Albanit)

Alban Hoxha, portieri i Partizanit, ka festuar dje 30-vjetorin e lindjes, të cilin e ka kaluar mes miqve të mirë. Në festë sigurisht që nuk...

Shqiptarët bashkohen për zgjedhjet lokale në Tuz

Partitë shqiptare në Mal të Zi bashkohen për zgjedhjet e 26 nëntorit. Faktori politik shqiptar në Trevën e Malësisë në Malin e Zi ka...

Eni dhe Genci lënë llokumet, ”qerasin” me këngën e re (VIDEO)

Gjithë portalet ziejnë nga lajmet. A janë Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj bashkë? U kapën këtu, u kapën aty. Eni na tha njëherë jo...

Qytetari: O Edo pse se merr Lulin me vete në fushatë?...

Kryeministri Edi Rama, ndonëse është në një fushatë aktive nëpër Shqipëri si çdo parti, gjithashtu ai nuk lë pas dore të qenurit mjaft aktiv...

Selena poston për herë të parë foto me të dashurin e...

Kjo është gjithçka që pritej prej këngëtares Selena Gomez dhe The Weeknd. Edhe pse nuk e kanë konfirmuar zyrtarisht lidhjen e tyre, mbase kjo...

Kush e sundon Europën? Plani sekret për Shtetet e Bashkuara të...

Prej kohësh përflitet për krijimin e Shteteve të Bashkuara të Europës, e ky plan konsiston në bashkimin e vendeve më të fuqishme të kontinentit...

EDITORIAL

Policia e Shtetit pranon se Gruevski kaloi nga kufiri shqiptar për në Mal të Zi

Departamenti i Kufirit dhe Migracionit në Policinë e Shtetit ka reaguar sot lidhur kalimin në territorin shqiptar...

FORUM

Mustafa Nano: Çfarë më tha Rama kur i propozova Ben Blushin për kryetar Bashkie

‘Provocateur’, është libri i botuar nga gazetari Mustafa Nano. Libri është një auto rrëfim në formën e...

A do ta ekstradojë mikun e tij maqedonas, kryeministri hungarez?

Duke e lejuar hyrjen e ish-kryeministrit maqedonas, Gruevski në Hungari, kryeministri hungarez, Viktor Orban tallet me qeverinë...