E hënë, Shkurt 18, 2019
Ballina Etiketimet Bahri Cani

Etiketim: Bahri Cani

Rroftë sporti…

Nga Bahri Cani - Ndeshja Serbi-Zvicër ishte një prej ndeshjeve më të mira në kampionat, por ky fakt u sfumua prej emocioneve që shkaktoi...

Turpi i Durrësit!

Bahri Cani, gazetari i njohur nga Kosova, e cilëson si turp urdhrin e kryebashkiakut Vangjush Dako për bllokimin e autobusëve më targa të Kosovës...

EDITORIAL

Edi Rama për gazetën italiane “Corriere della Sera”: Nuk jap dorëheqje!

Kryeministri Edi Rama ka folur për gazetën kryesore italiane "Corriere della Sera", ku ka thënë prerë se...

FORUM

Shigjetari i së shtunës është lule (për shqiptarët që u vjen turp prej dhunës)

Nga Enkel Demi Në lajmet e së djelës në Sky TG24, TGCOM 24 apo Canale 5 lajmi i dytë...

Dialogu Kosovë-Serbi po rikthehet në binarët e duhur

Prof.Lisen Bashkurti Kosova po tregohet e hapur, e angazhuar dhe plotësisht e vullnetshme për të vijuar dialogun me...