E dielë, Nentor 18, 2018
Ballina Etiketimet Babai

Etiketim: babai

Zhduket minorenia në Tiranë, babai jep alarmin

Një minorene tjetër është zhdukur nga banesa e saj në Tiranë. Mësohet se ka qenë G. X. 50 vjeç, banues në Tiranë, ka bërë...

Babai i Kaçifasit shpërthen ndaj RENEA: Policë gomerë (VIDEO E RE)

Pas varrimit të ekstremistit, Kostandinos Katsifas, i ati i 35-vjeçarit gjatë shërbimit përkujtimor një ditë pas funeralit, para banesës së fundit ku prehet i...

Ishte në bar, babai sheh live hajduten që donte t’i rrëmbente...

Një baba ka mbetur i shokuar kur ka parë live sesi një hajdute po kontrollonte në krevatin e vogël të djalit të tij dyvjeçar. Pamjet...

Babai vlonjat shpërthen në lot: Ish-gruaja s’më lë ta shoh djalin

Prej 6 muajsh një baba nga Vlora nuk mund të shohë djalin e tij pasi ish-bashkëshortja nuk e lejon. Amanti Shakaj inxhinier nga Vlora...

Babai hedh vajzën e sapolindur nga shkëmbi, por ndodh mrekullia

Një burrë në jug të Kinës, u arrestua nga policia, pasi ka hedhur vajzën e porsalindur nga një shkëmb. I dëshpëruar se pse nuk...

Maliq, babai keqtrajton vajzën 16-vjeçe, ajo e bën të atin për...

Një sherr në familje ka ndodhur në Maliq të Korçës. Policia thotë se ka filluar procedimin penal për babë e bijë, përkatësisht 54 dhe...

Djali viktimë në Butrint, nëna: Kishte pistoletë te koka, ç’më tha...

Arrestimi i Albert Gegës ditën e sotme na ktheu pas në kohë duke risjellë në vëmendje tragjedinë e Butrintit, ku në përpjekje për të...

Fëmijët dëshmojnë, babai vrasës jo në sallë

Dy fëmijët e gjyqtares së vrarë Fildes Hafizi, kanë dëshmuar në gjykatë ku në bankën e të akuzuarve është i ulur babai i tyre,...

Lojtari i kombëtares humbet babain

Babai i mbrojtësit të Kombëtares Shqiptare, Naser Alijit, ndërroi jetë këtë të diel pasi ishte diagnostikuar me kancer. Në një intervistë për Blick.ch, Naser...

Greqi, babai shqiptar: Përdhunova vajzën, isha i dehur!

Babai shqiptar ka pranuar para togave të zeza se ka përdhunuar dhe lënë shtatzënë, vajzën e sëmurë me probleme mendore vetëm 16-vjeçe.  Ngjarja  e...

EDITORIAL

Pikëpyetjet e ministrit Damian Gjiknuri për anullimin e koncensionit të naftës në detin Jon

Një lajm i dytë nga fjala e ministrit të Energjisë dhe Infrastrukturës ka të bëjë me anulimin...

FORUM

“Perëndia na ruajt”…

Nga Gazmend Kapllani - Ne Shqiperi po perhapet lajmi i intervistes se ish-Ministrit te Jashtem grek Nikos Kotzias...

17 nëntori i Tiranës antifashiste

Nga Luan Rama, nënkryetar i LSI-së Tirana antifashiste sot kremton ditën e çlirimit prej pushtuesve nazifashistë. Tirana antifashiste...