E mërkurë, Shtator 26, 2018
Ballina Etiketimet Autostrada

Etiketim: autostrada

Vasili: Italia shtetëzon autostradat, Rama i bën me pagesë

Kreu i grupit të deputetëve të LSI-së në kuvend, Petrit Vasili, shkruan se qeveria Italiane është në fazën e shtetëzimit të autostradave, ndërsa qeveria...

Përfundojnë punimet, nesër hapet autostrada Tiranë-Durrës

Pas përfundimit të punimëve për asfaltimin e segmentit Tiranë-Durrës, ditën e nesërme kjo rrugë do të jetë e hapur për të gjithë qytetarët. Lajmin e...

Autostrada Tiranë-Durrës, njoftim i rëndësishëm nga ARRSH, ja segmenti që bllokohet...

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë median dhe opinionin publik se në vijim të ndërhyrjes emergjente për riparimin e shtresave asfaltike në autostradën Durrës...

Autostrada Tiranë-Durrës, oraret dhe ku do bllohet trafiku për sot

Ka nisur që prej orës 6:00 të mëngjesit faza e katërt e punimeve për riparimin e shtresave asfaltike në aksin Tiranë-Durrës. Autoriteti Rrugor Shqiptar...

Autostrada Tiranë-Durrës hapet sot, e lirë gjatë fundjavës

Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia Rrugore njofton se sot në orën 14:00 përfundon ndërhyrja për riparimin e shtresave asfaltike në segmentin rrugor Maminas-Sukth-Shkozet. Pas orës...

Sot mbyllet autostrada Tiranë-Durrës, ja si do të devijohet trafiku

Autostrada Tiranë-Durrës është hapur vetëm për fundjavën, pasi sot në orën 06:00 nisi dhe faza e tretë e punimeve në segmentin Maminas-Sukth në drejtimin...

Autostrada Tiranë-Durrës hapet për fundjavë, por do mbyllet sërish

Autostrada Tiranë-Durrës do të hapet për fundjavë, ndërsa ditën e hënë do të mbyllet sërish për të vijuar rindërtimin në pjesët e mbetur. Autoriteti Rrugor...

Bllokimi i autostradës krijon kaos dhe varg me makina (FOTO/VIDEO)

Pas bllokimit të autostradës Tiranë-Durrës, nisi të krijohej edhe kaosi nga mbingarkesa e makinave, të cilat janë devijuar për në rrugën dytësore. Nga QTU deri...

Autostrada u mbyll, Vasili: Po 10 mln turistët si kaçakë nga...

Kreu i grupit parlamentar i LSI-së, Petrit Vasili, është i pari nga politika që reagon për mbylljen e autostradës Tiranë-Durrës. Përmes një postimi në...

Punimet në autostradën Tiranë-Durrës nisin sot, zbulohet kur përfundojnë

Autoriteti Rrugor Shqiptar nis sot, e hënë, punimet në segmentin e parë rrugor Kashar- Vorë pjese e autostradës Tiranë-Durrës. Punimet konsistojnë në shtrimin e...

EDITORIAL

Kitaroviç ia “plas” Thaçit në sy: Kufijtë e Ballkanit janë gdhendur në gur

Kundër idesë së presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, për shkëmbimin e territoreve, apo siç po e quan...

FORUM

Më shumë mandate për PS sot?

Nga Eduard Zaloshnja - Në daljen e tij të fundit në një studio televizive (ka dalë në dhjetëra...

Sorros, pagatori i padrejtësisë si epidemi botërore

Nga: Petrit Vasili Sorros, tash së fundi në OKB na qenka zotuar se do të mbështesë siç proklamon...