E shtunë, Shtator 22, 2018
Ballina Etiketimet Autoriteti Rrugor

Etiketim: Autoriteti Rrugor

Hapet gara për dy segmente në Unazën e Madhe

Ne muajin shtator pritet të nisin punimet për të plotësuar ndërtimin e unazës së madhe të Tiranës. Janë rreth 4 miliardë lekë që autoriteti...

Për shoferët: Të gjitha rrugët e bllokuara nga ujrat dhe dherat

Autoriteti Rrugor bën publike situatën në akset rrugore por dhe në qarqe të ndryshme të vendit për shkak të reshjeve të dendura të shiut. Ora...

EDITORIAL

Festivali Folklorik Ballkanik dhe Tirana

Në Tiranë po zhvillohet "Festivali Folklorik i Ballkanit" me gamë përfaqësimi nga të gjithë Rajoni. Përzgjedhja e...

FORUM

Një faqe e re për Maqedoninë dhe mbarë Rajonin

Prof.Lisen Bashkurti - Dita e referendumit në Maqedoni po afrohet. Ne fakt është dita e kthesës së madhe...

Për diktatorët

Nga: Xhon Gunter* Gjithë diktatorët janë anormalë. Ky është një fakt aksiomatik. Asnjë njeri në gjendje normale nuk...